У Кабміні припускають - причиною пожежі в Калинівці могли бути зовнішні чинники
Станом на 06:00 ранку середи, 27 вересня, у Калинівському районі Вінницької області евакуйовані 28,3 тисяч осіб, повідомляють "Патріоти України" з посиланням на ДСНС.
Так, власним транспортом евакуюється 20 тисяч осіб, зі збірних пунктів - 8,3 тисячі осіб. Крім того, з Центральної районної лікарні евакуйовано 180 хворих.

За попередньою інформацією, одна жінка травмована, її доставили в вінницьку Центральну районну лікарню. Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 4 житлових будинків, яке виникло внаслідок попадання боєприпасів.

Наразі закрито рух усіх видів транспорту, у тому числі автотранспорту на автодорозі Житомир - Могилів -Подільський; залізничного транспорту на перегоні Сосенка - Калинівка Південно-Західної залізниці; повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від м. Калинівка.

Відключено лінії електропередач Калинівка-УкрФлора та Калинівка-Лаврівка. Відключено газопостачання с. Дорожнє, с. Медвідка, с. Лаврівка. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації всього залучено 691 осіб та 149 одиниць техніки.

На Youtube виклали відео, на якому наче видно пожежу на військових складах Збройних сил України у Калинівці.


Iнф.: patrioty.org.uaКоментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити