Колишній чиновник уряду Москви Костянтин Королевський звинувачується у шахрайстві і перевищенні посадових повноважень при реалізації цільової програми "Народний гараж".
Про це повідомляє "Интерфакс" із посиланням на СК РФ.
"Королевський звинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 159 КК РФ (шахрайство) та п. "в" ч. 3 ст. 286 КК РФ (перевищення посадових повноважень)", - йдеться в повідомленні.
Колега Королевського - ще один колишній перший заступник голови департаменту містобудівної політики уряду Москви Олександр Левченко звинувачується у скоєнні злочину, передбаченого п. "в" ч. 3 ст. 286 КК РФ (перевищення посадових повноважень).


За даними слідства, чиновники "організували узгодження та підписання актів прийому виконаних робіт за додатковими угодами, призначеними для будівництва гаражів-стоянок, розташованими за різними адресами Москви, що містять завідомо неправдиві відомості про нібито проведені замовником роботи".

"У результаті ЗАТ "Управління експериментальної забудови - паркінг" було незаконно перераховано бюджетні кошти у розмірі понад 90 млн рублів", - йдеться в прес-релізі.
У червні 2006 р. в рамках цільової програми будівництва гаражів-стоянок у столиці департаментом було укладено держконтракт з ЗАТ.

"Підписаний він був Левченком, Королевський же раніше був одним із засновників цієї фірми. За цим контрактом мали бути виконані роботи з виявлення та аналізу обтяжень земельних ділянок, призначених для будівництва гаражів-стоянок, з підготовкою пропозицій щодо механізму їх звільнення та економічного обґрунтування включення об'єктів до адресної програми", - йдеться в повідомленні.
Згідно з зазначеним контрактом, роботи мали бути виконані в строк до 25 грудня 2006 р. і вони були виконані в повному обсязі.

"Однак Левченко та Королевський, знаючи про виділення додаткових бюджетних коштів на виконання програми "Народний гараж", незаконно продовжили термін виконання за контрактом до грудня 2007 р.", - йдеться в документі.
За даними слідства, в якості субпідрядника до виконання робіт з ініціативи чиновників було залучено ТОВ "МИГС", "а в держконтракт внесені зміни, відповідно до яких вартість робіт стала залежати від умов і ціни, встановлених безпосереднім виконавцем робіт".
"Таким чином, загальна вартість робіт штучно була збільшена більш ніж на 90 млн рублів. Насправді вона становила 30 млн рублів", - йдеться в повідомленні.

У СК зазначили, що тривалий період розслідування був пов'язаний з проведенням декількох десятків різних експертиз, "а також з необхідністю направлення запитів про правову допомогу до республік Україна, Греція і Кіпр".
Директор ТОВ "МИГС" Олег Власенко переховується від слідства - його оголошено у федеральний розшук.
Як відомо, Костянтин Королевський є братом лідера партії "Україна вперед" Наталії Королевської.  


Інф.: Українська правда

Також по темі:  Брат Королевської став заступником міністра в уряді Путіна
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити