Рада скасувала законопроект про наклеп
Верховна Рада відмовилася ввести кримінальну відповідальність за наклеп.
Як передає кореспондент ForUm'у, "за" скасування прийнятого в першому читанні законопроекту № 11013 "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини" проголосували 349 народних депутата: 174 парламентаріїв із фракції Партії регіонів, 56 - із "БЮТ-Батьківщина", 45 - з фракції "Наша Україна - Народна самооборона", 23 - з Компартії, 20 - з Народної партії, 18 - з депутатської групи "Реформи заради майбутнього" та 13 позафракційних депутатів.

Тим часом, народний депутат Віталій Журавський (автор законопроекту про наклеп) подякував народним депутатам за підтримку.

"Ми провели два тижні дискусій, в результаті чого з'явився мій проект постанови. Я дякую депутатів, що підтримали мене. Питання знято з порядку денного", - прокоментував Журавський зняття свого законопроекту з розгляду.

Нагадаємо, 18 вересня український парламент прийняв у першому читанні проект закону, яким передбачається запровадити кримінальне переслідування за наклеп з покаранням до трьох років позбавлення волі. Проект закону був внесений народним депутатом від фракції ПР Віталієм Журавським.                

Інф.: for-ua.com for

 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити