Хода пройде під Державним Прапором України
Сьогодні о 21.30 Голова ГО "Луганці" Сергій Коваленко оголосив про початок надполітичної ходи "Донбас, вставай з колін!" під прапором України та мобілізації громади. Він закликав  студентів, шахтарів, лікарів, вчителів, робітників села, військових, підприємців з усієї України взяти участь у ході.
"Від цього залежить сьогодення та майбутнє Ваше, Вашої родини та України", - наголосив Сергій Коваленко.

"Ми розпочнемо ходу завтра 21 серпня о 10.30 від шахти "Інтер-Інвест вугілля" міста Первомайськ Луганської області. У ході зголосилися взяти участь представники Лисичанська, Первомайська, Луганська.
Завтра ми плануємо вийти з Первомайська, де проводили громадські мітинги 3 та 19 серпня разом із громадським діячем Сергієм Чубом з вимогою націоналізації та повернення боргу по зарплатні, та приблизно о 16.00 провести надполітичний мітинг у Стаханові, біля міської ради.

Далі плануються мітинги 22-23 серпня у містах Брянці та Алчевську.

У Луганську громадська надполітична акція "Донбас, вставай з колін!" відбудеться 24-25 серпня 2013 року.

Потім плануємо йти містами Донецької, Харківської, Дніпропетровської областей та підняти всю Україну. Маємо разом завершити ходу в Києві. Жоден політичний бренд не об'єднає Україну та Українців. Тому ми закликаємо брати участь у ході "Донбас, вставай з колін!" під прапором України.

Я отримав інформацію, що деякі політикани готують проти мене провокації, але ми все одно проведемо ходу.

Хода потребує твоєї допомоги. Чи буде проходити хода декілька діб, чи дійдемо ми до Києва до повної перемоги, залежить від тебе. Нам не вистачає наметів, спальників, позаплічників.
Бажаючим взяти участь у ході надаю номери моїх телефонів: 050 608 1854, 067 640 1937 "

Сергій Коваленко,
Голова ГО "Луганці", ініціатор ходи "Донбас, вставай з колін!"

20 серпня 2013 року

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити