Міністр енергетики Герман Галущенко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Харшем Кумаром Джейном.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

Відомо, що Галущенко розповів індійській стороні про серйозні руйнування енергетичної інфраструктури в Україні внаслідок масованих обстрілів російських окупантів. Крім того, він поінформував посла про вимушені обмеження енергопостачання для мільйонів споживачів.
Тако український міністр підкреслив, що енергетичні компанії докладають великих зусиль, щоб відновити електропостачання.

«До зими залишилися лічені дні, і нам необхідно якомога швидше відновити ланцюги постачання електроенергії. Слово «терміново» занадто слабке, щоб описати наскільки невідкладно ми повинні це зробити», – підкресли Галущенко.

За підсумками переговорів, Індія погодилася надати підтримку енергетичному сектору України. Посол запевнив, що його країна готова допомагати.

Нагадаємо, нові масштабні удари росії по енергетичних об'єктах України спричинили необхідність довгострокових відключень електроенергії. Йдеться не про планові відключення, а про планові включення на кілька годин.

Інф.: https://www.slovoidilo.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити