Через бойові дії та з інших причин без світла залишаються 398 населених пунктів України.
 Водночас за минулу добу енергетики заживили 34 тис. споживачів
Про це повідомили пресслужби Міненерго та Укренерго.
Нічна атака ворога не мала критичних наслідків для роботи енергосистеми.
На Дніпропетровщині енергетики заживили 1,6 тис. споживачів, які знеструмлювалися через бойові дії. Залишаються без світла ще 172 абоненти.
На Донеччині енергетики повернули світло близько 18 тис. споживачів. Водночас через нові обстріли знеструмлено понад 5 населених пунктів. Усього в області знеструмлено понад 42 тис. точок обліку у 81 населеному пункті.    
На Хмельниччині через атаку "шахедами" підстанції обленерго виникла пожежа, внаслідок чого відключено повітряні лінії електропередачі. Знеструмилися понад 14 тис. споживачів у 30 населених пунктах. Станом на 8:00 ранку пожежу ліквідовано, без напруги залишалися понад 2,5 тис. абонентів. Тривають відновлювальні роботи.
У Запорізькій області минулої доби енергетики заживили 1,4 тис. споживачів. Усього через бойові дії залишаються знеструмленими понад 4,1 тис. точок обліку. Лінія 330 кВ, що живила ЗАЕС, залишається знеструмленою.
На Сумщині через бойові дії знеструмлено 2,6 тис. точок обліку у 60 населених пунктах.
На Харківщині енергетики заживили 700 споживачів. Триває огляд пошкоджень у 5 населених пунктах, які зазнали нічних обстрілів. Усього в області знеструмлено 15,5 тис. точок обліку у 63 населених пунктах.
У Херсоні без світла залишаються 3,2 тис. абонентів, в області – майже 26 тис. точок обліку у 45 населених пунктах.
Через бойові дії відсутнє електропостачання у 1,2 тис. споживачів у 20 населених пунктах Чернігівщини.

Знеструмлення через негоду й технологічні порушення
Через технологічні порушення відключалась підстанція 330 кВ на Одещині. Протягом двох годин обладнання підстанції було увімкнено, знеструмлень споживачів не було.
Споживання станом на ранок дещо вище, ніж у цей час минулої доби.
Через водопілля продовжують нарощувати обсяги виробництва гідроелектростанції.
Наразі генерація покриває потреби споживачів. У резерві – 7 енергоблоків ТЕС і ТЕЦ, які буде увімкнено в разі потреби.

Імпорт і експорт
На середу заплановано незначний імпорт електроенергії переважно у вечірні години зі Словаччини та Румунії. Загальний обсяг складе усього 41 МВт-год із максимальною потужністю в окремі години до 27 МВт.
"Експорт сьогодні здійснюється протягом доби в Словаччину, Угорщину, Польщу, Румунію та Молдову. Загальний обсяг – 13 316 МВт-год із максимальною потужністю в окремі години до 723 МВт", - поінформували в Укренерго.

Інф.: Експресо

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити