На повоєнне відновлення України потрібно мінімум 411 млрд доларів, що більш ніж у 2,5 рази перевищує очікуваний ВВП України у 2022 році.
Про це повідомляє Yahoo Finance з посиланням на оновлені дані Світового банку. У виданні зазначили, що початковий прогноз, зроблений у вересні минулого року, передбачав збитки на 349 мільярдів доларів.
Однак співробітникам СБ довелося збільшити оцінку потреб України у зв'язку з фіксацією нових регулярних випадків руйнування та пошкодження армією росії інфраструктури та будівель, а також впливу на життя людей.
Найбільший перегляд було здійснено у сфері енергетики, де збитки більш ніж уп'ятеро перевищили рівень червня 2022 року. Найбільші зміни у плані руйнувань відбулися у прифронтових регіонах, таких як Донецька, Харківська, Луганська та Херсонська області.
За даними Світового банку, лише у 2023 році Україні знадобиться 14 мільярдів доларів інвестицій для відновлення та реконструкції критично важливих та пріоритетних об'єктів.
Нагадаємо, у січні в Україні створили Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури. Його очолив колишній нардеп Мустафа Найєм.
Що станом на 14 березня до державної програми «Армія відновлення» приєдналося більше 9 тисяч безробітних українців.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити