Обмінюючи гроші в валютообмінних пунктах, українці несуть додаткові ризики. Таку думку висловив директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.
"Я вважаю, що це додатковий аргумент позбавити ліцензії обмінні пункти. Одна справа дозволяти працювати з паспортними даними банкам, а інше - обмінним пунктам, які ніяк не проконтролюєш. Система контролю повинна бути іншою по відношенню до подібного роду інформації", - сказав Устенко.
Гривня: падіння неминуче, - Олег Соскін
Ситуація в українській економіці і фінансах продовжує погіршуватися. Фактично, ми вже спостерігаємо певні процеси і явища, які були характерними для періоду 2008-2009 років, коли курс гривні обвалився з 5 гривень за долар до 8, тобто на 60%.
По-перше, в той період, як і зараз, стрімко зростав як державний так і валовий зовнішній борг. Так, станом на 1 січня 2008 року державний і гарантований державою борг складав 17,57 млрд. доларів, за рік він виріс до 24,59 млрд. доларів, а станом на 31 грудня 2009 року вже складав 39,68 млрд. доларів.
Міністерство юстиції зареєструвало постанову Національного банку України про обмеження готівкових розрахунків
Про це НБУ повідомив банкам у листі № 11-113/2541 від 22 липня.
У листі Нацбанк повідомляє про реєстрацію в Мін'юсті постанови від 6 червня 2013 року № 210 "Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою", йдеться у тексті цієї постанови та нагадує, що вона вступає в силу з 1 вересня поточного року.
Україна входить у першу трійку країн, що розвиваються, з найвищими ризиками для інвестування після Аргентини та Венесуели.
Про це пише газета "Капітал", посилаючись на показник CDS - кредитних деривативів, які страхують від дефолту.
Для України з початку 2013 року, він зріс на 213 пунктів до 840.
Це означає, що при покупці боргових зобов'язань країни на суму 10 мільйонів доларів страховка суверенного ризику обійдеться інвесторам в 840 тисяч доларів щорічних платежів.
В Україні може повторитися фінансова криза 1998 року?
Україна на сьомому місці у десятці країн із найбільшою загрозою дефолту, кажуть авторитетні фінансові аналітики. Експерти та депутати-опозиціонери наголошують, що такий сценарій стане для України реальністю, якщо уряд не змінить свою економічну політику. Натомість представники влади кажуть, що боятися нічого. Впродовж наступних 5 років ймовірність того, що Україна не зуміє розрахуватися із зовнішніми кредитними зобов’язаннями збільшилась із майже 35 до понад 44 %. Про це йдеться на Радіо Свобода з посиланням на щоквартальне дослідження за травень-червень міжнародного рейтингового агентства Standart&Poors.
У червні 2013 року в порівнянні з травнем 2013 вторинний ринок Києва виріс на 14,5%, первинний - на 19,4%. За перше півріччя кількість договорів збільшилася на 17,7% порівняно з аналогічним періодом 2012 року, - повідомляє "Економічна правда".
Чому зростає попит на житло? Традиційно літо - не найцікавіший місяць для купівлі нерухомості, але 2013 рік, схоже, став винятком. Повну картину ми побачимо вже цієї осені, коли кількість бажаючих купити нерухомість зросте, а продавці спробують цим скористатися і підняти ціни. Детальніше
Запровадження податку для вагітних жінок та їхніх роботодавців принесе держбюджету десятки мільйонів гривень на рік доходу і збільшення приблизно на 10 відсотків тінізації української економіки.
Про це заявив на Радіо Свобода в ефірі програми "Ми разом" голова Комітету економістів України Андрій Новак.
Він прокоментував зміни до закону "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", якими передбачені стягнення із декретниць і працедавців. Детальніше+ВІДЕО
Без сплати податків та акцизів реалізували понад мільйон тонн палива. Продають бензину більше, аніж виробляють в Україні
Через контрабанду палива у бюджеті діра в понад 3 млрд грн.
За офіційними даними Держкомстату, на автозаправках продають бензину більше, аніж виробляють в Україні та імпортують з-за кордону, - повідомляє 24tv.ua (див. ВІДЕО). Про це, зокрема, йдеться у зверненні групи депутатів із фракції УДАР до Генеральної прокуратури.
ТОВ "ІБК Центробуд" продавало квартири в недобудованій багатоповерхівці в парку Пушкіна без будь-якої дозвільної документації.
Як з'ясували репортери телеканалу "НТН", компанія, що називає себе забудовником пропонувала потенційним клієнтам квартири за низькими цінами в прилеглому до центру міста районі - вулиця Дегтярівська, 25-а.
Однак, як відзначають опитані знімальною групою телеканалу покупці, в "ІБК Центробуд" під різними приводами відмовлялися продемонструвати необхідну документацію будівництва, зокрема, право власності на земельну ділянку.
|
|