В Україні станом на ранок 9 січня зросло споживання електрики через зниження температури та збільшення споживання промисловістю та бізнесом. Про це повідомляє «Укренерго».
Щоб забезпечити баланс в енергосистемі до всіх областей доведено ліміти споживання, що діють з 4:00 до 24:00. Їхнє перевищення призведе до застосування аварійних обмежень.
«Залишається складною ситуація з електропостачанням у прифронтових регіонах на сході та півдні через значні пошкодження електромереж під час бойових дій. Крім цього, вночі росіяни обстріляли один з об’єктів генерації на півдні країни. Наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і найпотужніша Запорізька АЕС», – розповіли в «Укренерго».

Раніше прем'єр-міністр Шмигаль закликав українців бути готовими до поновлення аварійних відключень світла. Директор Центру дослідження енергетики розповів, скільки часу буде потрібно на повне відновлення енергосистеми.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити