Остання масована ракетна атака 14 січня мала деструктивні наслідки для енергосистеми й призвела до серйозних пошкоджень об'єктів генерації.
Про це під час засідання уряду 17 січня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Остання масована атака мала деструктивні наслідки для української енергетики. Зазнали пошкоджень об'єкти генерації: 1 блок теплової електростанції на Сході та 8 блоків теплових електростанцій на Заході нашої країни. Пошкоджено три магістральні підстанції та одну повітряну лінію», – зазначив прем'єр.
За його словами, це призвело до зростання дефіциту потужності в енергосистемі, що змушує щодня, починаючи із 15 січня, застосовувати аварійні відключення.

«Однак енергосистема вистояла, залишилася цільною та керованою. У цілодобовому режимі тривають ремонтні роботи. Щодня працюємо над тим, щоб до України надходило більше генераторів, трансформаторів та іншого обладнання для ліквідації ушкоджень», – резюмував Шмигаль.

Раніше гендиректор ДПЕК розповів, що за останні три місяці росія 170 разів атакувала енергетичні об'єкти компанії.

Нагадаємо, 14 січня в низці областей України було застосовано аварійні відключення електроенергії через загрозу ракетних ударів російської армії.

Терористи потрапили об'єктом критичної інфраструктури у Львівській області. Містян попередили про можливі наслідки. Крім того, терористи завдали ракетних ударів по Харківській області. В результаті електроенергія відсутня у всьому регіоні.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити