В Україні компенсації за пошкоджене російськими військовими майно вже отримали 19 тисяч сімей.
Загальна сума виплат становила 1,5 млрд гривень.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 31 жовтня.
Скільки житла приймається в експлуатацію в Україні
Обсяги прийнятого в експлуатацію житла через війну суттєво впали порівняно з минулими роками. На інфографіці – скільки квартир було здано у 2018–2023 роках.
«За пошкоджене росіянами майно вже виплатили 1,5 мільярда гривень. Кошти отримали майже 19 тисяч сімей. Найбільша потреба у Харківській, Київській та Миколаївській областях. Там місцева влада має докласти максимум зусиль, щоб оперативно фіксувати збитки та своєчасно розглянути заявки», – сказав він.
Також, за словами Шмигаля, надійшло майже п'ять тисяч звернень щодо знищеного майна, а у мобільному додатку «Дія» згенеровано 346 сертифікатів.
Прем'єр додав, що середня сума кожного сертифікату – приблизно 2 мільйони гривень, і незабаром люди зможуть скористатися цим ресурсом для покупки нового житла.
«Третій компонент програми – компенсації за зроблені власним коштом ремонти. Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон. Виплати розпочнуться у 2024 році», – підсумував Шмигаль.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав закон про розширення компенсацій за пошкоджене чи зруйноване майно 27 жовтня.
Сьогодні Шмигаль також розповів, скільки вдалося відновити зруйнованих війною шкіл та лікарень.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити