Станом на день суботи, 18 травня, через ворожі обстріли та бойові дії знеструмленими досі залишаються сім областей України.
Про це пресслужба Міністерства енергетики повідомила у Фейсбуці.
Скільки електроенергії Україна імпортувала до та після масованих ударів рф навесні
Зазначається, що у Вінницькій області через падіння уламків ворожого дрона залишається знеструмленою одна з підстанцій обленерго.
У Дніпропетровській області внаслідок бойових дій без електропостачання опинилися 37 споживачів. На цей час усі заживлені.
На Донеччині через ворожі обстріли були знеструмлені 15,6 тисячі абонентів у 18 населених пунктах. 7,2 тисяч споживачів вдалося заживити. На ранок без напруги залишаються 103 населені пункти – загалом 52 тисячі точок обліку.
У Запорізькій області на прифронтовій території енергетики заживили 25 споживачів, знеструмлених через ворожі обстріли. Без світла на цей час – 3731 абонент.
У Сумській області через нічні обстріли електропостачання зникло у 230 споживачів у чотирьох населених пунктах. На ранок без напруги залишаються 4,4 тисячі точок обліку в 77 населених пунктах.
При цьому, на Харківщині внаслідок бойових дій була вимкнена повітряна лінія, знеструмлені 1146 абонентів. Загалом без світла через обстріли залишаються 35,4 тисячі точок обліку.
У Херсоні без світла залишаються 2,9 тисячі абонентів. В області електропостачання відсутнє у 25,9 тис. споживачів у 45 населених пунктах.
Водночас, у Чернігівській області внаслідок обстрілів знеструмлені понад 1,5 тисячі абонентів.
Нагадаємо, у ніч на 18 травня країна-агресор атакувала Полтавську область, пошкодивши енергетичну інфраструктуру. Було атаковано два об'єкти енергетики в Україні, один з них - на Полтавщині.
Як відомо, у суботу, 18 травня, графіки обмеження потужності діятимуть виключно для промислових споживачів. Відключення населення не плануються.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити