У понеділок, 10 червня, графіки погодинних відключень електроенергії для промислових і побутових споживачів діятимуть у всіх областях України з 16:00 до 22:00
Про це повідомляють Міненерго й Укренерго.
Через негоду на ранок залишалися знеструмленими 10 населених пунктів у двох областях.
На Сумщині відновили живлення всіх споживачів, які були знеструмлені вночі з технічних причин
Наслідки обстрілів і негоди, вимкнення через технологічні причини
Через бойові дії фіксували нові знеструмлення в Донецькій, Харківській, Херсонській областях.
У Харківській області внаслідок ворожого обстрілу відключилася повітряна лінія обленерго. Знеструмлювалася підстанція та приєднані до неї побутові споживачі. Вранці всіх споживачів заживили.
Удень 9 червня на Дніпропетровщині на одній з підстанцій під час обстрілу відключалося обладнання, знеструмлювалася понад 41 тисяча побутових споживачів у м. Нікополь. Усіх заживили.
Уночі з технічних причин двічі вимикався один з енергооб’єктів на Сумщині. Знеструмлювалися споживачі у Харківській та Сумській області. На Харківщині енергопостачання відновили менш ніж за годину. На Сумщині діяли аварійні відключення. Станом на 09:30 енергопостачання відновили в повному обсязі. Причини вимкнень з’ясовують, працюють ремонтні бригади.
Через погодні умови на ранок залишалися знеструмленими 10 населених пунктів у Черкаській та Чернігівській областях. З інших причин без енергоживлення залишалися 470 населених пунктів.

Споживання та генерація
Минулої доби потреби споживачів покривали власною генерацією, комерційним імпортом та аварійною допомогою з енергосистем Румунії, Словаччини та Польщі з 21:00 до 22:00.
Удень через сонячну погоду і відповідно активну роботу СЕС певний період обмежувалося виробництво електроенергії з ВДЕ.
Обмеження споживачів не застосовували.
Після ремонту повернулася в роботу одна з високовольтних повітряних ліній, що поєднують українську енергосистему з об’єднаною енергомережею континентальної Європи. Лінію виводили у плановий ремонт 3 червня.

Імпорт і експорт
Імпорт передбачено протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 24 799 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 457 МВт.
Експорту не передбачається.

Інф.: Експресо

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити