Функціонал американської платіжної системи PayPal тепер повністю доступний українцям
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
"PayPal в Україні! — зазначив Федоров у дописі у телеграм-каналі. — Дякуємо команді, що так швидко відреагували на наше прохання та підтримуєте українців під час війни. Також, дуже дякую нашій команді, команді Нацбанку та IT-спільноті за допомогу".

Тепер з PayPal українці зможуть робити покупки в Інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські карти Visa чи Mastercard.

За правилами компанії, користувачі з авторизованих країн можуть не тільки отримувати перекази чи оплату на гаманець сервісу та витрачати ці кошти в інтернеті. Їм доступні такі послуги, як самостійне поповнення рахунку PayPal, зняття готівки через банкомати та каси банків, позики від сервісу.

Нагадаємо, платіжна система була представлена в Україні, однак вивести з неї гроші було справою затратною. Для цього потрібно було скористатися обмінним сервісом, а звідти вивести кошти на рахунок WebMoney чи інший. За ці операції нараховувалася додаткова комісія.

Нагадаємо, 5 березня компанія призупинила свою роботу в Росії. Таке рішення було прийнято через війну в Україні. Починаючи з 18 березня, електронні гаманці росіян буде заблоковано. Revolut також заборонив грошові трансфери в Росії та Білорусі.

Перед тим, у кінці лютого, Михайло Федоров закликав головного виконавчого директора PayPal Дена Шульмана та CEO Rakuten (Viber) Тошіхіка Оцуку заблокувати сервіси в Росії через агресію окупантів в Україні.

Інф.: detector.media


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити