Мер Києва Віталій Кличко заявив, що на стабілізацію ситуації з електропостачанням у столиці необхідно орієнтовно 2-3 тижні.
Про це він сказав в ефірі програми "Факти" на каналі ICTV.
"Ми працюємо в екстреному режимі, тому що у нас екстрені відключення світла, які продовжуються по всіх районах. Це робить Укренерго. У зв’язку з великою нестачею та дефіцитом відключення коливаються приблизно від години. Ми знаємо, що у нас пікове навантаження.
Від 20 до 50% - це дефіцит електроенергії. Цей баланс залежить від споживання, пікових навантажень та іншого", - розпоів Кличко.
"Ми зв’язалися з фахівцями Укренерго, які кажуть, що якщо не буде жодних форс-мажорних обставин, тоді вони сподіваються протягом 2-3 тижнів усунути проблематичні моменти, пов’язані з атаками ракет та дронів, під час яких було пошкоджено системи енергозабезпечення.
Непросте завдання, але вони кажуть, що приблизно 2-3 тижні", - підкреслив мер Києва.
Кличко також запевнив, що міська влада Києва робить все можливе для повернення стабільного електропостачання.
У компанії ДТЕК переглянуть графіки віялових відключень електроенергії для Києва - тривалість обмежень може зрости до шести годин.
Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" в п’ятницю, 28 жовтня, вчергове надав обленерго обсяг для застосування графіків обмежень електропостачання в усіх областях України.
Оператор системи передачі "Укренерго" відновив екстрені відключення світла у Київській області, що були запроваджені у четвер внаслідок російської атаки на енергетичний об’єкт.

Інф.: https://www.pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити