Інф. Волі народу

У заключній частині засідання Національного круглого столу, яке відбулося 5 квітня в «Українському домі», взяла слово Юлія Мостова, головний редактор тижневика «Дзеркало тижня».
Вона сказала, що з великою приємністю сприйняла розуміння багатьма учасниками зібрання, що «недостатньо змінити обличчя при владі, щоб усім було щастя».
Для цього потрібно змінити систему, в якій ключові галузі економіки зосереджені в руках вузького кола осіб. «За останні два роки, - зазначила Ю. Мостова, - завершився розподіл і перерозподіл цих галузей. Відсутність конкуренції вбиває українську економіку», - підкреслила вона.
 «Потрібна демонополізація економічного простору. Не варто проводити, при куцому бюджеті, реформи одночасно в усіх галузях.
Мають бути локомотивні галузі української економіки. Саме на них потрібно сконцентруватись».
«Такими галузями, - на думку Ю. Мостової, - могли б, наприклад, стати: сільське господарство, транзитні території, космічна галузь. Україна повинна створити власні унікальні ідентифікаційні бренди на рівні світових… Цієї дискусії в суспільстві майже немає».
«Ці та інші питання, - вважає Ю. Мостова, - повинна піднімати інтелігенція, інтелектуальна еліта. Вона має знати ситуацію і тенденції не лише в Україні, а на всій планеті Земля.  Потрібно взяти на себе амбіцію запропонувати світові новий формат суспільно-економічних відносин».  
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити