В Україні створено мережу POWER BANKING, яка об'єднує усі 14 системно важливих банків та включає понад 1 000 відділень у всіх регіонах країни для роботи під час блекауту.
Про це повідомляє пресслужба НБУ.
«За ініціативи Національного банку всі системно важливі банки об’єдналися для створення спільної банківської мережі – POWER BANKING. Це спільна мережа відділень банків по всій Україні, які будуть працювати та надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту», – йдеться у повідомленні.
Відділення спільної мережі забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв'язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

На сьогодні мережа POWER BANKING об’єднує всі 14 системно важливих банків, відділення яких стали основою цієї мережі, та залучає інших учасників банківського ринку. Наразі вже понад 1 000 відділень в усіх регіонах країни додатково оснащені для роботи під час блекауту (близько 80% із них – це відділення системно важливих банків).

В умовах блекауту у відділеннях мережі POWER BANKING для всіх клієнтів буде доступний певний перелік нагальних банківських послуг, а саме: отримання готівки (у банкоматах або в касі), платежі, переказ коштів (у касі чи терміналах самообслуговування), обмін валют (за наявності) готівкової валюти в касі) та консультації менеджерів з фінансових питань.

Крім того, у відділеннях мережі POWER BANKING запроваджено банкоматний національний роумінг. Його мета надати українцям можливість у банкоматі будь-якого банку мережі зняти збільшену суму готівки, достатню для задоволення поточних потреб та формування певного запасу.

Мапа відділень мережі POWER BANKING регулярно оновлюється на окремій веб-сторінці Національного банку.

Там можна знайти детальну інформацію, перелік відділень, банкоматний роумінг.

Нагадаємо, у Кабміні припускають, що росія все ж таки хоче залишити українців на Новий рік без світла. За розрахунками найгіршого сценарію Україна може пробути в повному блекауті 7-10 днів.
За прогнозами експертів, у рф залишилося ракет ще на два-три масованих обстріли.

Інф.: Слово і Діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити