Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

Попередній парламент продовжить свою роботу

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин наголосив, що всім фракціям, у тому числі тим, яких немає у ВР нинішнього скликання, направлено лист за підписом керівника апарату ВР, де визначено кількість народних депутатів для участі у робочій підготовчій групі для опрацювання питань, пов’язаних з початком та організацією роботи парламенту нового скликання, - повідомляє УНІАН.
За словами В. Литвина, сьогодні необхідно визначитися з днем останнього засідання парламенту шостого скликання і тим, коли народні депутати сфотографуються на пам’ять. "Подякуємо один одному і сфотографуємось на пам’ять", - зазначив В. Литвин.
 

Українці переконалися, що Орду можна перемогти, - Андрій Окара

Результати виборів у Верховну Раду змушують згадати хемінгуеєвського "Старий і море": ось риба начебто найбільша, але з'їсти її не можна, тому що її вже по дорозі зжерли акули.
Так і в Україні: опозиція, звичайно, здобула велику перемогу, але скористатися нею не зможе, тому що більшість будуть формувати "донецькі" - за участю Симоненко.
Тому два головних результати виборів: один екзистенціальний, інший політичний.
Екзистенціальний: Суспільство, люди, громадяни України ще раз переконалися, що вони можуть бути значно сильнішими за Орду. Що влади не треба боятися. Що цих засмучених і не дуже винахідливих персонажів можна подолати.
Політичний: У влади не буде конституційної більшості. А проста більшість буде, мабуть, ну дуже дорогою (для тих, хто її буде намагатися створювати).   Інф.: eizvestia.com
 

Перемога ПР рівноцінна поразці Януковича на президентських виборах 2015 року, – О. Кужель

 Кужель: Янукович укріплює Сім'ю через поразку на виборах
Для Партії регіонів ці вибори стали програшними, бо стало зрозуміло: вона не забезпечить перемогу Віктора Януковича на президентських виборах 2015 року.
Закон "Про референдум" виписаний так, "щоб Сім’я залишилася на все життя", що дає Януковичу великі можливості.
Про це в ефірі "Радіо Свобода" заявила Олександра Кужель, обрана до Верховної Ради за списком "Батьківщини"."
І тому президент укріплює зараз свою Сім’ю. Він зрозумів, що вони йому не допоможуть в 2015 році. І це є не виграш. Для них є можливість або змінити свою тактику і стратегію, або просто він не доживе і до 2015 року. Бо не опозиція скидає владу, а народ", – сказала вона. 

 

Вибори — це політична ціль інформаційної війни

Інформаційні війни в мирному житті
Війна ідей, у якій людство живе все своє життя, є прикладом нескінченої інформаційної війни.
Інформаційні війни налаштовані не лише на військові цілі, а й на цілі в економічному, соціальному, політичному, релігійному просторах. Приклад виборів як цілей політичних є в голові в кожного. Але реально війна ідей, у якій людство живе все своє життя, є прикладом нескінченої інформаційної війни.
 

Need Not Change Of a Names In Parliament, And Fundamental Changes In Society

altВід зміни прізвищ на місцях у Верховній Раді ситуація в країні просто так не зміниться. І багатьом пересічним громадянам, на превеликий жаль, байдуже, хто буде сидіти у залі і як спритно критикуватиме владу.
Зміна облич опозиції не убезпечить від появи нових "тушок". Тож прикро усвідомлювати, що "імплементовані" у партійні та мажоритарні списки "троянські коні" дуже швидко завдадуть нищівного удару в спину.
Важливо досягти змін у суспільстві. Бо саме за ці зміни голосували люди.

 

Зламати хребет корупції в Україні можна за два місяці, - Джумбер ДЗІҐУА

altПро механізм приходу до влади опозиції на останніх виборах, майбутні можливості Грузії та уроки для України розповів учасникам Дискусійного клубу у Львові голова грузинської громади Львова Джумбер ДЗІҐУА.
— Який саме механізм потрібно активувати українцям, щоб усе запрацювало?

— Рецепт дуже простий: потрібно створити, умови, коли люди не відчували би безкарності. Потрібна тотальна війна з корупцією, особливо в державних установах. Якщо немає корупції, то вважайте, що 90% справи вже вирішено, а після цього вже починається рутинна робота. Щоб зламати хребет старій системи, потрібно починати з двох місяців. Один місяць я дав би прокуратурі на перевірку конкретних даних (у тому числі статті, передачі зі ЗМІ), протягом другого місяця — тотальні арешти корумпованих чиновників (у тому числі й правоохоронців) за п’ять останніх років. Реформи не можна розтягувати надовго. Швидка чистка прокуратури теж входить у ці два місяці. Уявляєте, як українці прокидатимуться?!   Детальніше
 
 

Мова - один із найголовніших державних символів,- Василь Маляренко

НАЙПЕРШИЙ СИМВОЛ 
За наругу над офіційними державними символами — гербом, прапором, гімном — українське законодавство передбачає досить суворе покарання, а знущання з мови, не менш символічної величини, залишається безкарним. "Чому?" — запитує у статті "Про мову, троянди та білих орлів, або Дещо про забутий символ держави" (Голос України, 29.09.2012 р.) Василь МАЛЯРЕНКО, ректор Національної школи суддів, Голова Верховного Суду України в 2002—2006 роках, і пропонує зарахувати українську мову до числа національних символів, визначених у статті 20 Конституції України.
 

Ukraine-NATO Cooperation Is Essential For Reducing Claims From Moscow

altВ Україні існує проблема трансформації суспільства від тоталітаризму до демократії
"Північно-Атлантичний Альянс занепокоєний ходом політичних процесів в Україні. Особливо нас непокоїть наявність політичних в’язнів". Про це заявив директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожел під час організованої Інститутом Європейського Поступу інтерактивної конференції  "Зміцнення безпеки через співробітництво", присвячену питанню співпраці між Україною та НАТО в ситуації позаблокового статусу нашої країни.
 

Доля Верховної Ради залежить не тільки від політиків, а й від українських громадян, - Сергій Грабовський

Коли-небудь українці остаточно переконаються, що здійснити інституційну ротацію політичних еліт (простіше кажучи, змінити владу шляхом голосування) неможливо, і згадають деякі традиційні методи оновлення таких еліт…
Та за будь-яких обставин доля нової Верховної Ради залежить не тільки від політиків, а й від мас українських громадян. Вона залежить від постійного тиску з боку громадянського суспільства, його структур – від правозахисних до природоохоронних організацій, – і від активності та відповідальності журналістської спільноти, і від позиції середнього та малого бізнесу. Адже головна проблема не в тому, щоб "хороші" нардепи витіснили "поганих", а в тому, щоб докорінно змінити сутність діяльності Верховної Ради. Про це - у статті С. Грабовського на Радіо Свобода.
 

Суд зволікає із забороною Партії Регіонів

Окружний адміністративний суд міста Києва залишив без руху позовну заяву заступника голови Української республіканської партії Ростислава Новоженця (на фото) з вимогою заборонити в Україні Партію Регіонів.
Відповідна ухвала була винесена 30 жовтня ц.р. суддею Винокуровим К.С., а копія – вручена позивачу як пріоритетне рекомендоване послання з повідомленням про вручення 7 листопада.
 

Тимошенко активно допомагає парламентській опозиції формувати порядок денний

Юлія Тимошенко накреслила план дій об'єднаної опозиції у новому парламенті і підтримала її рішення не відмовлятися від здобутих крісел
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко підтримала вчорашнє рішення Ради об'єднаної опозиції продовжити парламентську та непарламентську боротьбу.
Про це на брифінгу перед ЦКЛ "Укрзалізниці" у Харкові після зустрічі з Тимошенко повідомив її захисник, народний депутат Андрій Кожем’якін, відповідаючи на питання журналістів про те, як відреагувала екс-прем’єр на вчорашнє рішення опозиції ввійти в парламент.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні455
mod_vvisit_counterВчора2913
mod_vvisit_counterЦього тижня15134
mod_vvisit_counterМинулого тижня25527
mod_vvisit_counterЦього місяця104059
mod_vvisit_counterМинулого місяця103168
mod_vvisit_counterЗа весь час25558118