ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Вибори
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2020-му відзначаємо такі знаменні дати:
2 лютого - 175 років з Дня народження Івана Пулюя - українського фізика та електротехніка, винахідника, публіциста, перекладача Біблії українською мовою, громадського діяча
10 лютого -  - 125 років з Дня народження Василя Вишиваного (Вільгельма фон Габсбурга) - політичного та військового діяча часів УНР
19 грудня - 100 років з Дня народження Миколи Руденка - українського письменника, філософа, громадського діяча, засновника Української Гельсінської Групи, Героя України
PostHeaderIcon Вибори


Критерії доброчесності руху "Чесно" - відверте знущання зі здорового глузду, - Сергій Грабовський

Громадянський рух "Чесно" намагається очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Чи чесними є його критерії чесності? Теоретично – гарні і вірні критерії, на практиці ж – відверте знущання зі здорового глузду та політичної теорії, - стверджує відомий філософ, письменник Сергій ГРАБОВСЬКИЙ у новій статті для Радіо Свобода.    у статті для Радіо Сво
   Проблема чесності депутатів та кандидатів у депутати – цілком реальна, - пише С. ГРАБОВСЬКИЙ. Тільки ж визначати її слід не за формальними критеріями, а за змістовними. Відтак матимемо зовсім іншу картину, ніж ту, що її малює рух "Чесно", – але направду реальну та чесну. І головні критерії чесності депутатів і кандидатів у народні обранці мають бути безпосередньо пов’язані з їхньою діяльністю з обстоювання національних інтересів.

 

Віктор Пилипишин: "Брехати передусім"

12 вересня 2012 року, близько обіду, я стала свідком того як з вантажівки, що стояла біля будинку 27-а по вулиці Олени Теліги, роздавали кульки Віктора Пилипишина “Кияни передусім”, в яких знаходилося: 2 пачки чаю, чашка та агітаційні матеріали. Дивлячись, як люди пенсійного віку вишикувалися в чергу за цими пакетами, я повідомила міліцію, що серед білого дня відбувається прямий підкуп виборців. Два працівники міліції прибули на місце події та почали допитувати присутніх. Проте, коли я прийшла додому та прочитала новини з різних Інтернет-видань, мені стало сумно: як легко можна маніпулювати думкою читачів. Прес-служба ГО “Кияни передусім” повідомила ЗМІ про те, що до Пилипишина безпідставно прийшли з обшуком і співробітники міліції проводять слідчі дії в приміщенні приймальної кандидата. 
 

Парламентські вибори в Україні можуть принести несподіванку

Майже жоден українець не вірить, що парламентські вибори наприкінці жовтня відбудуться чесно. 73 відсотка українців не вірять, що вибори до Верховної Ради, які мають відбутися 28 жовтня, будуть вільними й чесними, свідчать результати опитування Deutsche Welle -Trend в Україні, - інформує dw.de.
Таким чином, знову знайшли підтвердження глибокі скептичні настрої в Україні стосовно політики. Відсутність віри в чесні вибори та чесних політиків є причиною й того, що українські громадяни невпевнені або не визначилися, за кого вони хотіли б проголосувати під час наступних виборів. На такому тлі парламентські вибори, якщо вони відбудуться чесно й вільно, можуть принести ту чи іншу політичну несподіванку, оскільки дуже високою є частка виборців, які можуть змінити свої погляди.   Детальніше   
 

Бліц-портрет певної категорії виборця, - Сергій Грабовський

Відомий журналіст, письменник, філософ Сергій ГРАБОВСЬКИЙ змалював бліц-портрет виборця, який належить до певної категорії йому подібних. Йдеться про помітну величину на електоральному ристалищі – про величину, яка за певних обставин може виявитися вирішальною, схиливши ваги на бік "партії влади".    На щастя, ця категорія менша за чисельністю, скажімо, за селянство країни, – але, на лихо, більша за кількість наукової інтелігенції та, очевидно, сумірна із загальним числом студентів та аспірантів.
 

Зять Віктора Пилипишина Костянтин Яловий продовжує підкуп виборців

alt8 вересня 2012 року Костянтин Яловий на відкритті дитячого майданчика біля будинку 53-г по вулиці Шербакова, роздавав мобільні телефони, фотоапарати та пластівці. Вручаючи подарунки, Костянтин Яловий жодного разу не згадав про свого тестя Віктора Пилипишина, якого 19 серпня 2012 року ряд провідних Інтернет-видань звинуватили у підкупі виборців, коли він на православне свято "Спаса" роздавав виборцям мед, чай та іменну чашку з агітпропагандою. Цього разу про Віктора Пилипишина нагадували лише два намети громадської організації "Кияни передусім" та папка ведучого з відповідним надписом. Проте очевидно, що Віктор Пилипишин продовжує підкуповувати виборців через свого зятя Костянтина Ялового, адже кожному мешканцю Нивок відомо, хто є зятем Пилипишина.
Незалежний журналіст Володимир Тищенко    
 

5 років ми вас гнобили, оббирали, зневажали, а тепер оберіть нас!

alt“Красота программ их так обманчива и влечёт напрасными надеждами… ” (майже за піснею В. Меладзе)
Настав час виборчої кампанії. Нам знову обіцяють казна-що, а ми віримо! Не треба фарисействувати, грати з гаслами, закидаті людей обіцянками і “вабити нас марними надіями, словами, які нічого не значили, бо у долі в нас все по-старому”... Як лазив народ по сміттєвих баках, так і лазить.
 

Гроші, гроші передусім, - Віктор Пилипишин

Анна СЛАВНА, для Волі народу
Чекаючи автобуса на зупинці "Дитячий садок", що на вулиці Туполєва, побачила змінений з учорашнього вечора біл-борд Віктора Пилипишина "Кияни передусім", сьогоднішня версія була «Гроші, гроші передусім». Посміхнувшись і сфотографувавши нову версію, поїхала на роботу, такий же біл-борд побачила вже на вулиці Дегтярівській. Відразу ж згадала бабусю, яка переписала квартиру на кота. Не з чуток знаючи, хто такий Віктор Павлович, який балотується по Шевченківському району, припустила, що незабаром у Києві може початися нова серія з квартирами, котами і бабусями.
 

Очікувати на якісний склад ВР наступного скликання - марна справа

Вибір у нас небагатий
Ірина МАГРИЦЬКА, для Радіо Свобода
Повернення до частково мажоритарної системи виборів породило в українців надію на потрапляння до Верховної Ради нової генерації політиків, яка зможе, нарешті, зупинити скочення України у прірву державного небуття. Але наша політична еліта законом про парламентські вибори зробила все для того, щоби ці мрії так і залишились тільки мріями.
 

У виборах до ВР за партійними списками та в округах візьмуть участь 5759 кандидатів

Конкурс у Раду - 13 чоловік на місце
Станом на 25.08.2012 кількість зареєстрованих партій-суб'єктів виборчого процесу - 87. Загальна кількість зареєстрованих кандидатів у партійних списках - 2644, - повідомляється на офійіному веб-сервері ЦВК
Загальна кількість кандидатів у виборчих округах, які беруть участь у балотуванні - 3115, у тому числі: висунутих партіями - 1707, шляхом самовисування - 1408. Таким чином, усього за партійними списками та по мажоритарних округах у виборах до Верховної Ради України візьмуть участь 5 759 кандидатів. У середньому на один депутатський мандат претендуватимуть близько 13 осіб.  
 

Віктор Пилипишин на Спаса роздавав виборцям яблука, мед та...

Підкуп виборців відбувався в Києві на перетині вулиць Піка і Ташабаєва (район Нивки).
На акції були присутні близько 400 бабусь, яким від імені Вітора Пилипишина його зять Костянтин Яловий роздавав пайки: по кілограму яблук, 20 грамів меду, іменну чашку та по агітці за Пилипишина.
Нагадаємо, ще недавно Пилипишин зліг у реанімацію після того, як по його грішну душеньку приїхали донецькі прокурори, але Пилипишин після того, як ліг під регіони і погодився "виїхати" за рахунок своєї популярності по мажоритарці, а потім піти тушкою в ПР - відчуває себе, як бачимо чудово! І пайки з держрезерву видає за наші гроші! Як же набридло дивитися на це совкове сумовите видовище, прямо як у Киргизії, коли під вибори приїжджає арабський шейх, роздає всім хліб з гречкою під музику з циркового дійства з криками "За Пилипишина!" І народ на це ведеться, а Партія Регіонів може залишиться при владі ще надовго!
Раніше проти Віктора Пилипишина було порушено кримінальну справу. Йому інкримінується перевищення службових повноважень при передачі приватному товариству в приватну власність будинків на проспекті Перемоги в столиці загальною площею понад 3220 кв. м, чим завдано збитків міській громаді на суму понад 15 млн грн.
     
За інф. громадського активу Нивок
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3724
mod_vvisit_counterВчора9004
mod_vvisit_counterЦього тижня61165
mod_vvisit_counterМинулого тижня56686
mod_vvisit_counterЦього місяця167541
mod_vvisit_counterМинулого місяця218111
mod_vvisit_counterЗа весь час15854531