Підкуп виборців відбувався в Києві на перетині вулиць Піка і Ташабаєва (район Нивки).
На акції були присутні близько 400 бабусь, яким від імені Вітора Пилипишина його зять Костянтин Яловий роздавав пайки: по кілограму яблук, 20 грамів меду, іменну чашку та по агітці за Пилипишина.
Нагадаємо, ще недавно Пилипишин зліг у реанімацію після того, як по його грішну душеньку приїхали донецькі прокурори, але Пилипишин після того, як ліг під регіони і погодився "виїхати" за рахунок своєї популярності по мажоритарці, а потім піти тушкою в ПР - відчуває себе, як бачимо чудово! І пайки з держрезерву видає за наші гроші! Як же набридло дивитися на це совкове сумовите видовище, прямо як у Киргизії, коли під вибори приїжджає арабський шейх, роздає всім хліб з гречкою під музику з циркового дійства з криками "За Пилипишина!" І народ на це ведеться, а Партія Регіонів може залишиться при владі ще надовго!
Раніше проти Віктора Пилипишина було порушено кримінальну справу. Йому інкримінується перевищення службових повноважень при передачі приватному товариству в приватну власність будинків на проспекті Перемоги в столиці загальною площею понад 3220 кв. м, чим завдано збитків міській громаді на суму понад 15 млн грн.
     
За інф. громадського активу Нивок

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити