alt“Красота программ их так обманчива и влечёт напрасными надеждами… ” (майже за піснею В. Меладзе)
Настав час виборчої кампанії. Нам знову обіцяють казна-що, а ми віримо! Не треба фарисействувати, грати з гаслами, закидаті людей обіцянками і “вабити нас марними надіями, словами, які нічого не значили, бо у долі в нас все по-старому”... Як лазив народ по сміттєвих баках, так і лазить.

Віталій КОРОЛЕНКО, письменник-публіцист, для Волі народу

За кілька десятиліть до 2012 року літописці та астрологи вирахували, прорахували, визначили, передбачили, що цей високосний рік буде багатим на події. Так і сталося. Обиватель незалежної держави, “відсвяткувавши” двадцятиріччя “вільної” країни, відірвавши в лютому місяці листок календаря з цифрою 28, переконався, що є ще 24 години життя в цьому місяці, визначені природою через кожні чотири роки в періоді.
Так, рік 2012 великий і різнобічний усіма подіями, що відбуваються в світі і країні Україна.

У цьому році фінал Євро-2012 (як визначив ФІФА) відбувся в Польщі і в Україні, конкурс пісні Євробачення, олімпійські ігри в Лондоні, фестиваль пісні “Нова хвиля” в Юрмалі, і Верховна Рада України прийняла Закон про проведення виборів у Верховну Раду в жовтні цього року. Стільки подій і стільки заходів, що голова йде обертом; почуття переповнені позитивними емоціями, а мозок твердить одне - як би не загубитися, не розчинитися, не заблукати, просто не потонути в світі подій того ж обивателю.

Для простоти роздуми та аналізу візьмемо для розгляду два заходи: одне - вже відбулося, а інше скоро відбудеться. Автор має на увазі фестиваль пісні “Нова хвиля” в Юрмалі і вибори у Верховну Раду України.
Той же обиватель читає статтю, а сам розмірковує: що спільного? На перший поверхневий погляд - нічого!
Але давайте перейдемо до фактів. У Юрмалі проходив вечір пісні композитора Костянтина Меладзе. Його пісню “Актриса” співала Лайма Вайкуле. Вчитаймося у зміст слів пісні: “красота актриси так обманчива и влечёт напрасными надеждами, ничего слова её не значили и в судьбе моей – всё по-прежнему...” Красиві слова, рима вірша дуже цікава, а сенс? А сенс? А ось над сенсом ми і задумаємося.
... 2007 рік. Партія регіонів набирає багато голосів у Верховну Раду і, поманивши пальчиком партію чесного сина своїх батьків Володю Литвина і донецького “Горбачова” Петра Симоненка, придбала більшість. І все ...почалася пісня “Актриса” - якими красивими були депутати більшості, які обіцяли нам надії ... але з усього не зроблено ні-чо-го і в долі народу все, ЯК І РАНІШЕ.

Настав час виборчої кампанії по інших виборах - у Верховну Раду і ...
Нам знову обіцяють казна-що, а ми віримо!
Молодого хлопця з Донецька, який не зробив у житті взагалі нічого, вирішили висунути в народні депутати України. Розвісили його портрети на всіх вулицях міста, маршрутках, автобусах і тролейбусах. Хлопець з єдиної команди. А що за команда? Її не було чути взагалі до березня цього року.
Ні, бреше автор. У соціальній аптеці Кіровограда (по вулиці Пацаєва) хворий запитав у аптекаря: “Пройшов слух, що у вас в аптеці ліки будуть зі знижкою продавати!” Відповідь була несподіваною: “Проблеми зі слухом вирішують у лікарні, а у нас соціальна аптека!” Так познайомилися городяни зі своїм майбутнім кандидатом e народні депутати.
А програма “Час” на П'ятому каналі (01.08.2012) викрила ПР у підкупі виборців через створення соціальних установ, тобто аптек і магазинів.

Не треба фарисействувати, грати з гаслами, закидати людей обіцянками і “вабити нас марними надіями, словами, які нічого не значили, бо в долі у нас все, як і раніше”... Як лазив народ по сміттєвих баках, так і лазить.

Нічого не значать слова донецьких: ми побудували, відремонтували, створили, дали безкоштовне навчання, лікування, п'ять років ми вас гнобили, оббирали, зневажали, а тепер оберіть нас! І в долі у вас залишиться все як і раніше. Руїну подолано, виробництво падає, а ціни ростуть.

Ще факт. При реконструкції стадіону у м. Києві до Євро 2012 при підрахунку, перерахунку, продумуванні, осмисленні робіт по модифікації “профанами” та іншими іноземними фахівцями вартість його зайняла за ціною друге місце у світі за всю історію будівництва стадіонів.

Батьки, познайомтеся. Це... це буде наш депутат!
Виборець, думай своєю головою!

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити