Інтернет-портал Воля народу з 07 травня по 02 серпня проводив он-лайн опитування виборців. Вони відповіли на запитання: Яку з опозиційних політичних сил ви підтримали б на виборах у Верховну Раду України, якби ці політсили йшли на вибори окремо? Результати цього соціологічного дослідження наступні:
ВО "Батьківщина" - 2061 голосів - 45.8%ВО "Свобода" - 1037- 23.1%,  Громадянська позиція -  470 - 10.4%, УДАР - 446 - 9.9%,  Фронт змін - 185 - 4.1%, ще не визначилися - 299 - 6.6%.   
Загальна кількість голосів - 4498. В опитуванні, крім громадян України (80%) взяли участь відвідувачі порталу з інших країн.

Коментарі

 

Коментарі  

 
+7 #1 Віктор Борківський 03.08.2012 05:58
Політиками є ми - борці та переможці боротьби за незалежність України у двобої з ЧК-ГПУ-НКВС-КДБ-ВКП(б)-КПРС, які віддзеркалювали ся у радянських органах незаконно захопленої влади. Мільйони поплатилися життям та жорстокими муками - але ми перемогли. Влада у незалежній Україні є справою шулерів, які, накравши грошей, скористалися нашою скромністю, оскільки наша мета була не влада, а незалежність держави та велич української нації. Нації, яку змусили визнавати чужинську мову за рідну, а горде відчуття національної гордості - націоналізмом. Сьогодні йде кланове горлодрання за владне корито. Горлодрачі - просипаючись вранці та лягаючи спати - відбивайте земні поклони у адресу борців та переможців за незалежність України.
Граф Дунін-Борковський, організатор боротьби за незалежність України та внук спадкових дворян, розстріляних НКВС борців з радвладою і комуністами
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити