Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Sociology


63% Of Ukrainians Believe That Ukraine Does Not Go Where It's Necessary

altПідтримка партій і курсу країни: спільне опитування чотирьох соціологічних служб
На офіційному сайті Центру Разумкова розміщені результати соціологічного опитування, проведеного з 29 липня по 9 серпня чотирма соціологічними службами.
Загалом ситуація напередодні виборів характеризується низьким рівнем оптимізму населення. Майже дві третини (63%) респондентів дотримуються думки, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямі. Так вважають більшість жителів усіх регіонів — від 54% жителів Півдня до 74% жителів Заходу країни.
Якби вибори відбулися найближчим часом, найбільше голосів виборців отримали би Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", за яке готові проголосувати 26,2% тих, хто має намір взяти участь у виборах, і Партія регіонів (24,6%). За Політичну партію "УДАР” Віталія Кличка» готові проголосувати 11,8% учасників виборів, за Комуністичну партію України — 9,4%. Близькими до подолання 5%-го виборчого бар’єру є також Партія Наталії Королевської "Україна — Вперед" (4,3%) та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (4,2%). 15,4% тих, хто має намір взяти участь у виборах, ще не визначилися, за кого голосуватимуть.

 

"AgainstAlls" Are Remaining In the Past

alt71% опитаних мають намір голосувати на виборах Ради
71% опитаних компанією Research & Branding Group мають намір взяти участь у голосуванні на виборах Верховної Ради. Про це свідчать результати опитування.
При цьому 43% респондентів відповіли, що впевнені у своїй участі у виборах, 28% - швидше за все будуть голосувати, 13% - ще не вирішили чи не змогли відповісти.
Також 11% - упевнені, що не будуть брати участь, 5% - швидше за все не будуть брати участь у виборах.
 

The Majority of Ukrainian Not Expects Benefit From the "Euro-2012" Not Themselves Or For the Country

altПопри передчуття футбольного свята українці сумніваються, що чемпіонат Європи принесе їм великий зиск у політичному та економічному сенсі. Майже дві третини опитаних (72%) не вважають, що отримають особисту користь від події. Понад половина (54%) не вірять, що "Євро-2012" стане поштовхом до модернізації України.  .Понад половинаЦе демонструє новий Deutsche Welle -Trend щодо України. Українське представництво соціологічного інституту IFAK репрезентативно опитало 1000 осіб в Україні віком від 18 до 65. Опитування громадської думки проводилося у другій половині квітня.      Детальніше   
 

The Trust On President At the Level of police, And This "Achievement" Of Recent Years

altВ Україні не залишилося регіонів, де довіряють Януковичу
Навіть у південних і східних областях України кількість людей, що довіряють Януковичу, менша, ніж тих, хто не довіряє президентові. При цьому українська опозиція також не користується довірою людей.

В Україні не залишилося регіонів, у яких більшість населення довіряла б президенту Віктору Януковичу. Довіряють главі держави 21,9% українців, не довіряють — 65,9%.
 

Tyhypko Acknowledged That Level of Poverty in Ukraine is 22-24%

altКожен четвертий українець живе за межею бідності
Віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко визнав, що рівень бідності в Україні становить 22-24%.
Як заявив Тігіпко на прес-конференції, бідність в країні поступово падає, проте "якщо говорити відверто, то вона дуже близька до цифр десь 22-24%".
Разом з тим міністр підкреслив, що соціальні ініціативи спрямовані в першу чергу на допомогу бідним сім'ям. Він наголосив на необхідності переходу до адресної соціальної допомоги, заявляючи, що потрібно поступово відмовляючись від форми надання коштів галузям і професіями і переходячи до допомоги конкретним людям.

Інф.: Судово-юридична газета 
 

Українська нація підтверджує свою політичну зрілість

Українці фільтрують інформацію ЗМІ
Більше половини українців (60,2%) визначають, якій інформації можна довіряти, самостійно аналізуючи її з різних джерел. Ко­жен четвертий респондент довіряє думці авторитетних людей (25,8%), а також телепрограмам, учасники яких мають говорити й відповідати на запитання без підготовки (23,1%). Кожен шостий опитаний (15,4%) довіряє тільки певним ЗМІ, журналістам. 
 

В Україну прийшли злидні

14% українців ледве зводять кінці з кінцями
14% громадян України ледве зводять кінці з кінцями і грошей не вистачає навіть на необхідні продукти. Про такі результати соціологічного дослідження Центра Разумкова, проведеного протягом вересня-жовтня 2011 щодо фінансового становища сімей в Україні, повідомив провідний експерт центру Павло Розенко.
Так, можуть дозволити собі купити все, що хочуть тільки 0,2% опитаних, живуть забезпечено, але не можуть купити авто або квартиру - 5,8%, в цілому на життя вистачає, але не вистачає на покупку речей тривалого користування - 38% , вистачає виключно на продукти харчування та придбання необхідних недорогих речей - 41%.
 

68% українців не вірять, що наша армія їх захистить

Оборонна боєнеготовність
Згідно з результатами опитування, проведеного Інститутом Горшеніна, на питання, чи здатна сьогодні наша армія в разі реальної військової загрози з боку інших країн захистити Україну, «точно так» відповіли лише 3,6% опитаних, «скоріше так» - 19,8 %, «скоріше ні» - 44,9%, «точно ні» - 23,4%. Не змогли відповісти 8,3% опитаних респондентів.
Тут варто згадати про суть поняття «збройне протистояння», щоб розуміти трагічність таких цифр.
 

Народ очікує від опозиції конкретних дій

Українці вважають, що опозиція тільки критикує, а не працює
Більшість українців вважають наявність сильної опозиції необхідним фактором для стабільного розвитку держави. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив керівник компанії Research and Branding Group Євген Копатько, представляючи результати опитування, проведеного компанією.
Так, 74% респондентів упевнені, що існування сильної опозиції необхідне для стабільного розвитку України.
Ще 45% опитаних вважають, що чинна опозиція не має конструктивних програм, а займається лише критикою влади з метою підвищення свого рейтингу.
 

У «світле майбутнє» з Януковичем вірить все менше українців

Оптимістичні очікування українців щодо наступного року знизилися. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного дослідницьким агентством IFAK Ukraine.
За його даними, в цілому з оптимізмом дивляться у 2012 рік 40% українців, не поділяють оптимізму 36% населення України.
У кінці 2010 року оптимістичні прогнози на поточний рік давали відповідно 47%, а песимістичні - 28% українців. Разом з тим 35% мешканців України впевнені в поліпшенні свого фінансового становища в наступному році, погіршення очікують 23% опитаних.

 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні958
mod_vvisit_counterВчора3122
mod_vvisit_counterЦього тижня18105
mod_vvisit_counterМинулого тижня29023
mod_vvisit_counterЦього місяця51028
mod_vvisit_counterМинулого місяця104282
mod_vvisit_counterЗа весь час25855859