Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Sociology


Українці зневірилися в можливості впливати на владу

Громадяни України  у своїй більшості вважають, що не мають ніякої можливості впливати на стан справ у суспільстві.
Як свідчать результати опитування фонду «Демократичні ініціативи», 73% українців впевнені, що зовсім не можуть, 15% - можуть певною мірою і лише 3% - у повній мірі можуть впливати на стан справ на загальнодержавному рівні.
У своїй здатності впливати на становище на місцевому рівні впевнені лише 2%, в той час як 67% вважають, що не можуть впливати взагалі, а 15% - можуть до певної міри.
 

Третина українців - за повну зміну влади

alt Майже 30% громадян України вважають, що ситуація в країні зміниться на краще після зміни влади. 
 Розподіл відповідей на це запитання практично не змінився в порівнянні з 2000 роком, коли також більшість респондентів вважали, що у випадку, якщо одночасно змінити весь кадровий склад центральних і місцевих органів влади на інших людей, ситуація в країні не змінилася б (40,2% ) або змінилася б на краще (30,1%) і лише 6,9% опитаних вважали, що ситуація в країні в цьому випадку змінилася б у гірший бік.
У 2000 році було опитано 2012 громадян віком від 18 років у всіх регіонах України.  

Громадяни Україні низько оцінюють ефективність кадрового складу органів влади. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова. Повна зміна влади в Україні нічого в країні не змінить, впевнені 39,8% українців, опитаних Центром Разумкова.
21,8% респондентам було важко відповісти на запитання.  
Інф і фото:     Інф.news.meta.ua 
 фa
 

Українці вдома переважно спілкуються українською

 Практично для половини (47%) жителів України, основною мовою спілкування в сім'ї (вдома) є українська мова.
У регіональному розрізі число прихильників єдиної державної мови (української) переважає на Заході (88%) і в Центрі (65%) країни, а прихильники двомовності представляють переважно Південний Схід України.
Також у регіональному розрізі на роботі/за місцем навчання українською мовою спілкується переважна більшість жителів Західної України (93%) і більше половини жителів Центральної України (54%). Тоді як жителі Південно-Східної Україну на роботі / за місцем навчання українською мовою користуються рідше (37%).
Про це свідчать результати опитуваня, проведеного компанією Research & Branding Group 12–22 серпня 2011 року. 
Інф. news.meta.ua 

 

 

Україна йде не в той бік

 Більшість українців вважає, що справи в країні розвиваються не в той бік.
62,8% опитаних Київським міжнародним інститутом соціології вважають, що справи в Україні розвиваються в неправильному напрямку.
Про це свідчать результати дослідження.
Респондентів запитали, в якому напрямку, на їхню думку, розвиваються в цілому справи в країні.
11,2% опитаних вважають, що події розвиваються в правильному напрямі, 7% - справи в країні не йдуть взагалі, 17,1% опитаних не змогли відповісти і 1,8% відмовилися відповідати.
 

Янукович "упав"

 Соціологи відзначають зниження рейтингів Президента України Віктора Януковича і Партії регіонів.
Про це повідомляє Київський міжнародний інститут соціології, грунтуючись на своєму соціологічному дослідженні, проведеному в червні, повідомляє УНІАН.
У той же час, відзначають у КМІС, електоральна підтримка В. Януковича і Партії регіонів все ж таки залишається найвищою в політичному просторі України. Рейтинги ВО «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко залишилися переважно незмінними.

 

За рік дві третини українців відчули себе біднішими

   За останній рік у більшості українців погіршилося матеріальне становище, причому все частіше населення схильне звинувачувати в цьому не попередню, а діючу владу. Це показало опитування, проведене компанією "Українське демократичне коло".
На погіршення свого матеріального становища за останні 12 місяців вказали дві третини українців (66,8%). Чверть опитаних (26,3%) відзначила, що їх достаток не змінився. У 5,9% матеріальна забезпеченість навіть покращилася. Не змогли визначитися 1% опитаних.
На погіршення матеріального становища скаржаться у всіх регіонах приблизно в рівній мірі: у західному - 65%, у центральному - 69,6%, у південному - 64,7%, у східному - 67,6%.
 

84% українців вважають, що влада ігнорує їхні інтереси

Переважна більшість українців вважають, що влада їх не чує і не бере до уваги їхні інтереси. Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією GfK Ukraine.
Так, 90% населення України у віці старше 16 років переконані, що багаті стають багатшими, а бідні - біднішими. На думку 84% респондентів, людям при владі немає ніякого діла до інших.83% респондентів згодні, що більшість людей при владі намагаються отримати зиск за рахунок таких людей, як вони.80% респондентів вважають, що їхня думка не має вагомого значення.
78% респондентів вважають, що вони ніяк не впливають на події, які відбуваються навколо.
Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю  протягом 02-19 березня 2011 р. в межах Омнібусу GfK Ukraine . Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці від 16 років.
Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту.
 

Українці не вірять Януковичу, країна йде не тим шляхом

Більшість українців не довіряють Президенту В. Януковичу. Українці також вважають, що країна рухається не в тому напрямку. Про це свідчить соціологічне опитування,
проведене "GfK Ukraine". 
Так, за даними дослідження, 55% респондентів не
довіряють главі держави. При цьому 54% опитаних українців переконані, що країна рухається по неправильному шляху. 
В усіх регіонах переважає частка громадян, які вважають сьогоднішній шлях розвитку країни неправильным.
Одночасно Президент Янукович продовжує втрачати довіру громадян. Якщо у травні
2010 року на 13% більше громадян довіряли президентові, ніж не довіряли, то в січні 
2011 року на 27% більше громадян не довіряли президенту, ніж довіряли.   Детальніше

 

Третині українців не вистачає грошей на їжу!

TSN.ua  Україна, Сьогодні, 12:58
Більшість українців (майже 80%) відзначають погіршення економічної ситуації в країні впродовж останнього року.
Близько третини українців (32,0%), оцінюючи своє матеріальне становище заявили, що ледве зводять кінці з кінцями, іноді їм бракує коштів навіть на харчування. Про це свідчать дані всеукраїнського опитування на тему: "Перший рік президентства Віктора Януковича", який провів Інститут Горшеніна з 14 по 23 лютого 2011 року.       Детальніше

 

Хто б пройшов у Верховну Раду зараз

Якби найближчим часом відбулися парламентські вибори, до Верховної Ради пройшли б шість політичних сил.
Про це свідчать передані агентству УНІАН результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.
За даними директора соціологічної служби Центру Разумкова Андрія БИЧЕНКА, якби найближчим часом відбулися вибори до Верховної Ради, то найбільше голосів отримала б Партія регіонів (28,2% тих, хто збирається взяти участь у голосуванні).
За Блок Юлії Тимошенко мають намір проголосувати 17%; за партію “Фронт Змін” – 10%; за партію “Сильна Україна” – 6,7%; за ВО “Свобода” – 5,5%; за Комуністичну партію України – 4%; за партію “УДАР” – 2,8%; за партію “Громадянська позиція” - 2,3%.

Інші партії та блоки, що були представлені у списку, отримали підтримку менш ніж 2% респондентів, засвідчили результати опитування.
Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 27 січня по 2 лютого в усіх регіонах України. Опитано 2009 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

 

 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5389
mod_vvisit_counterВчора7049
mod_vvisit_counterЦього тижня30159
mod_vvisit_counterМинулого тижня27193
mod_vvisit_counterЦього місяця83153
mod_vvisit_counterМинулого місяця131207
mod_vvisit_counterЗа весь час24236871