14% українців ледве зводять кінці з кінцями
14% громадян України ледве зводять кінці з кінцями і грошей не вистачає навіть на необхідні продукти. Про такі результати соціологічного дослідження Центра Разумкова, проведеного протягом вересня-жовтня 2011 щодо фінансового становища сімей в Україні, повідомив провідний експерт центру Павло Розенко.
Так, можуть дозволити собі купити все, що хочуть тільки 0,2% опитаних, живуть забезпечено, але не можуть купити авто або квартиру - 5,8%, в цілому на життя вистачає, але не вистачає на покупку речей тривалого користування - 38% , вистачає виключно на продукти харчування та придбання необхідних недорогих речей - 41%.

"Це оцінка людьми свого власного становища, а не та оцінка, яку робить держава ... Ця картина яскраво характеризує всю соціальну політику держави, яка відбувається у нас протягом одного року і восьми місяців. Адже фактично бюджетні призначення і соціальні стандарти, які пропонуються нинішнім урядом, вони не відповідають навіть тому рівню інфляції, який є сьогодні в Україні", - додав експерт.   

Інф. radioera.com.ua  
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh