Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

The Current Situation In Ukraine Is Strikingly Reminiscent Of the Days Of Brezhnev's Stagnation

altЧи існують паралелі між сучасним станом України та яскравим зразком застійности — часами правління Леоніда Брежнєва?  В сучасній Україні маємо, з одного боку, неефективний політичний режим, з другого — інертну суспільну масу. Майже як у брежнєвські часи. Але режим Брежнєва не був так явно окупаційним щодо гуманітарної, економічної та деяких інших галузей суспільного розвитку, хоч у сфері національної, культурної політики таким, безумовно, був. Нинішня ж влада на всіх векторах поводить себе як режим окупаційний, про що свідчить тотальне пограбування, обезкровлення суспільства, кроки до позбавлення країни економічного суверенітету, руйнування демократичних прав і свобод. Складається ситуація, коли правляча еліта стає ворожою народові й країні та становить загрозу самому існуванню країни на 20-му році її незалежности.
 

Слабкими можуть бути лише раби, а сильними - громадяни, народ, - Гриценко

Гриценко: Будь-який закон написаний для громадянина, а не для рабів
"Якщо, приміром, 12 тис. людей приїдуть з відкріпними талонами з одного округу в інший, і голосуватимуть лише в одному окрузі, тут порушення закону немає. Проте є порушення моралі, внутрішня слабкість". Таку думку в інтерв’ю "5" каналу висловив Анатолій Гриценко (Об’єднана опозиція "Батьківщина")
Він переконаний, слабкими можуть бути лише раби, населення, а сильними - громадяни, народ.
"Тому якщо хтось іде на такі порушення, боїться влади, я їм співчуваю, бо вони і їхні діти житимуть у цій країні, залишаться без робочого місця. Звісно, можна звертатися до їхньої моралі, говорити про людину, яка повинна ходити з прямою спиною, адже будь-який закон написаний насамперед для громадянина, а не для рабів. Тож нехай люди прокидаються", - закликав Гриценко.
 

Сьогодні було відкриття похорону Верховної Ради

Яценюк: "Парламент помер"
Те, що Верховна Рада сьогодні так швидко закрила засідання, означає, що її робота підтримується "на штучному диханні".
Про це на брифінгу у парламенті сказав "нунсівець" Арсеній Яценюк.
"Парламент помер. Сьогодні було відкриття похорону Верховної Ради... Україні потрібна нова Верховна Рада. Ми йдемо на вибори для того, щоб оновити українську політику, викинути з парламенту тих, хто є працівниками Адміністрації президента, та ручними політиканами в кишені президента Віктора Януковича", - зазначив він.
За його словами, опозиція йде в округи та їде до людей задля здобуття перемоги.
 

Тимошенко: З 2010 року Україна стала приватною власністю "сім'ї "

Нелюди знущаються наді мною, але мій політичний хребет не пошкоджений, - Юлія Тимошенко
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що нові кримінальні звинувачення на її адресу є визнанням діючого режиму Януковича факту неможливості перемогти її як політика.
"Остання ідея Януковича за звинуваченням мене в організації вбивства Євгена Щербаня в 1996 році є, по суті, його визнанням того факту, що йому не вдалося знищити мене як політика", - сказала Юлія Тимошенко.
Екс-прем'єр-міністр вважає, що влада намагається довести будь-яким чином, за своїми поняттями, її причетність хоча б до якихось злочинів.
 

Той, хто йде в народні депутати і купує голоси людей - уже злочинець, - Патріарх Філарет

"Якщо депутатів обираємо за 20 грн чи кіло гречки, то і маємо таку владу, у якій розчаровуємося"
Аби протистояти пустопорожнім обіцянкам та зіштовхуванню по мові, вірі перед парламентськими виборами, потрібно не продавати свій голос. Таку думку у новому номері журналу "Країна" висловив Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет.
"Бо той, хто йде в народні депутати і купує голоси людей, – уже злочинець. Від такого добра не буде. Повинні бути чесність та порядність і з боку кандидатів, і з боку виборців. Якщо депутатів обираємо за 20 гривень чи кіло гречки, то і маємо таку владу, у якій розчаровуємося. Громадянам треба не піддаватися спокусам, а вибирати кращих, порядніших, чесніших. Такі завжди є", - наголосив він.
 

Тактика уряду Януковича - спосіб дій банди мародерів

Холодний "екватор" Віктора Януковича
Цього тижня тихо й непомітно перевалила через екватор каденція нашого президента. Серед студентів і солдатів строкової служби таку віху прийнято відзначати, як "золоту середину". Зазвичай друга половина строку легша і цікавіша від першої. Успішні політики-реформатори теж хочуть зробити максимум одразу після приходу до влади, щоб потім, ближче до виборів, почивати на лаврах і пожинати плоди. Втім, їх смак залежить від того, що саме сіяли. Як-то кажуть, що посієш, те й пожнеш.
 

ГАК як система ошукування людей

Закінчення статті (початок див. тут)
ГАК благополучно пережив мера, Л. Черновецького. "Космос" прийшов на територію, вже зайняту Хмельницьким. І заходився його витісняти найбрутальнішими методами. Почав із Васильового "Київенергохолдингу", якому Омельченко передав належні місту акції "Київенерго", водоканалу і "Київгазу". Своїм першим розпорядженням Черновецький відмінив створення холдингу. Але не надовго.
 

Олександр Пабат - типове обличчя системи

У сьогоднішніх українських реаліях політична аксіома античності "Хто володіє Римом, той володіє імперією" не лише не втратила свого значення, а й загострилась. Нинішній політичний режим, перемістивши штаби зі Сходу в Київ так і не зумів завоювати його симпатії. За двадцять років Столиця стала потужним бастіоном національно-демократичних сил країни, своєрідним островом європейськості. Тут є значний матеріальний ресурс, зосереджений інтелект, солідні опозиційні сили, є стійкі демократичні традиції. У повітрі ще присутній дух Майдану. Провінційно-обмежене і тому маргінально-гонорове "Усё будет Донбасс" тут не проходить.
 

Янукович пішов Вавилонським шляхом, - Олег Чорногуз

Олег ЧОРНОГУЗ
ВАВИЛОНСЬКИЙ КЛОПІТ
(Лист до Януковича В. Ф.)
У першому рядку свого листа прошу у Вас вибачення, Вікторе Федоровичу. Бо так, як я Вас розумію, не розуміє навіть Ганна Герман. У другому рядку хочу сказати, що я, як ніхто, здогадуюся, як зараз Вам важко. З одного боку, вибори на носі, а з другого - після Харківських угод... Ще раз вибачте... Я не за російський газ і чергову історичну здачу Севастополя. Я про Вашу сміливу заяву у Харкові, що Ви й надалі, де б не виступали, розмовлятимете виключно на регіональних мовах, перед народами і народностями, які в Україні нібито щезають, як роса на сонці.
 

Candidacy For Mayor Of Kyiv Is Known - Yuriy Palchukovskyi

altЯк повідомлялося, Об'єднана опозиція вже визначилася з кандидатом на посаду Київського міського голови. Перший заступник голови партії ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов наголосив, що ця кандидатура приємно здивує багатьох киян, і перемога цього кандидата на виборах не викликає у нього ніяких сумнівів. Голова "Української Національної Ради" Юрій Пальчуковський у коментарі для порталу Воля народу висловив свою думку щодо ймовірної кандидатури на посаду мера столиці від Об’єднаної опозиції.
Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ:
- Якщо проаналізувати політичне життя столиці і заглянути в історію її демократичного руху, то стає зрозумілим, хто сьогодні має найбільші шанси і найбільшу підтримку у киян на посаду Київського міського голови.
 

Kievites Will Be Pleasantly Surprised Of Our candidate For Mayor Of the Сapital- United Opposition

altОб'єднана опозиція обрала кандидата на посаду мера Києва
Об'єднана опозиція вже визначилася з кандидатом на посаду Київського міського голови. Перший заступник голови партії ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов наголошує, що ця кандидатура приємно здивує багатьох киян, і перемога цього кандидата на виборах не викликає у нього ніяких сумнівів. Про це він заявив в інтерв'ю 5 каналу, передає УНІАН.
"Безумовно у нас є кандидат, який зможе перемогти, захищати киян, відновити основи демократії в Києві. У всякому разі я сподіваюся, що киян не буде тоді турбувати проблема відсутності гарячої або холодної води", - заявив Турчинов. "Коли ми будемо проголошувати це ім'я, ми це будемо робити публічно, я впевнений - це приємно здивує багатьох киян, і у нас немає сумнівів на рахунок перемоги", - додав він.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2398
mod_vvisit_counterВчора3902
mod_vvisit_counterЦього тижня6300
mod_vvisit_counterМинулого тижня25563
mod_vvisit_counterЦього місяця71710
mod_vvisit_counterМинулого місяця108584
mod_vvisit_counterЗа весь час25301152