Будь-які операції з нерухомістю зазвичай пов'язані з певними труднощами і розтягуються на довгий термін. Навіть компаніям, спеціалізацією яких є викуп квартир, не завжди вдається оперативно оформити всі необхідні документи. Нещодавно прес-служба української реєстраційної організації повідомила, що процедура реєстрації угод з нерухомістю буде істотно спрощена.
Вже в середині жовтня державні нотаріуси та виконавці будуть мати в розпорядженні повний реєстр прав громадян і організацій на будь-яке нерухоме майно.
Галина Жулинська визнана винною у привласненні грошей і службовій підробці. Справа про шахрайство ще розслідується
Дружину колишнього віце-прем'єр-міністра і народного депутата двох скликань Миколи Жулинського Галину засудили до п'яти років в'язниці з відстрочкою на три роки, повідомляють news.eizvestia.com з посиланням на ЛІГАБізнесІнформ. Галина була головою кредитної спілки “Турбота”. Близько сотні людей, серед яких імениті артисти, письменники, поети, художники, вчені, втратили свої накопичення.
 Вичавлювати безкарно останнє з економіки України протягом трьох-п'яти років неможливо.
Економіка відчує декілька серйозних ударів вже цієї осені.
За словами керівника Дослідницького центру Уляни Ходорівської, ринок праці заморожений. Роботодавці змушені оптимізувати штат і скорочувати витрати.
Про збільшення зарплат мова взагалі не йде. Це буде означати зниження внутрішнього попиту, який хоч якось підтримував економіку.
Хто переможе в суді? Мільйонер Пилипишин чи колишній директор школи Сальніков?
Сьогодні у Солом’янському суді столиці відбувся розгляд цивільної справи за позовом Віктора Пилипишина про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Екс-голова Шевченківської райдержадміністрації подав позов на колишнього директора дитячо-юнацької спортивної школи №7 Віталія Сальнікова, який звинувачує Віктора Пилипишина у замовленні його вбивства.
Під стінами суду зібралися прихильники Сальнікова: ВІДЕО.
Адвокати розповіли про практику хабарництва в українських судах: розцінки суддів починаються від 1,5 тисяч доларів
Українських суддів почали частіше ловити на хабарах. Адвокати запевняють – це непроста справа, але в судах настільки часто "дають на лапу", що зловити їх можливо, пишуть Вести, - передає ТСН.
"Не всі судді хабарники. Але в кожному суді є 2-5 суддів, які виносять будь-які рішення. Вони і визначають цінову політику на цьому ринку", - розповів правозахисник Едуард Багіров. Середня ціна справи в українському суді – 2 тисячі доларів, поділилася адвокат Тетяна Монтян. Але вартість справи може вирости, якщо "клієнт" заможний.
За втечу Мельника відповідатиме міліція
Прокуратура Київщини вважає бездіяльність працівників чергової зміни Ірпінського міськвідділу міліції області причиною втечі ректора Нацуніверситету ДПС Петра Мельника, - передає 24tv.ua. Правоохоронці, переконані у прокуратурі, не відреагували вчасно на сигнал з браслета, який одягнули на руку пана Мельника, і не прийняли відповідних заходів. Найімовірніше, їм висунуть повідомлення про підозру у службовій недбалості.
Оголошення про вакансії на кшталт "потрібен спеціаліст віком до 35 років" - поза законом.
З 1 січня 2013 року закон уперше заборонив роботодавцям обмежувати вік кандидатів в оголошеннях про вакансію, а також пропонувати роботу тільки чоловікам, або тільки жінкам (за винятком специфічної роботи, яка може виконуватися винятково особами певної статі), висувати вимоги, що надають перевагу одній із статей, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя.
Міністерство доходів і зборів України фіксує порушення трудового законодавства 93% суб'єктами господарювання, які перевіряються.
"Більше 93% суб'єктів господарювання, перевірених Міндоходів, допускають порушення трудового законодавства щодо своїх працівників", - йдеться в повідомленні.
Найбільш поширеними порушеннями, за даними відомства залишаються "тіньові" зарплати і нелегальне використання праці співробітників.
За результатами перевірок порушникам донараховано 217 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.
Рішення Касаційного суду Італії, яке підтвердило вирок про ув’язнення Сильвіо Берлусконі, стало справді епохальним
Життя екс-прем’єра поділилося на "до" (20 років політичної кар’єри) та "після", - повідомляє DW.DE. Вирок у справі "Mediaset", за якою Берлусконі обвинувачувався у створенні злочинних схем та ухиленні від сплати податків, є найважливішим з усіх процесів Берлусконі. Хоча б тому, що це перший процес, який пройшов третю та останню інстанцію – Касаційний суд, вирок якого не підлягає оскарженню. Отже, уперше за довгі роки судової тяганини – результат: Берлусконі тепер офіційно має судимість. І це перевертає його особисту долю та долю нинішнього уряду. Детальніше+ВІДЕО
Хто відповість за вбивство Христа?
Хто б міг подумати, що Гаазькому трибуналу доведеться вирішувати непросту задачу: судити винних у вбивстві Сина Божого. Схоже, що кенійському юристу Допа Індідісу абсолютно не цікаво займатися звичайними судовими чварами щодо корупції та інших актуальних проблем сучасної Кенії.
Дійсно, всі злочини сучасності просто меркнуть у порівнянні з умисним лиходійством, яке вчинила група осіб, до складу якої входили: цар Ірод - він явно був підбурювачем, прокуратор Іудеї Понтій Пілат - він самоусунувся і не присік лиходійство, також римський імператор Тіберій, чиї війська окупували Іудею.
|
|