ГПУ відновить справу про вбивство Гонгадзе
Прокуратурі відомі свідчення Пукача про причетність вищих посадових осіб держави до скандального вбивства.
У Генпрокуратурі мають намір відновити справу про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе і притягнути до відповідальності всіх вищих посадових осіб, причетних до злочину.
"Однозначно ми повертаємося до всіх справ, які були незаконно закриті, в тому числі до вбивства Гонгадзе, щоб притягнути до відповідальності всіх осіб, які до цього причетні", - зазначив генеральний прокурор України Віталій Ярема, повідомляє ТСН із посиланням на ЛІГАБізнесІнформ.

Також Ярема зазначив, що прокуратурі відомі початкові свідчення Олексія Пукача про причетність вищих посадових осіб держави.

Як відомо, у квітні 2014 Генпрокуратура України почала перегляд справи про вбивство журналіста і перевірку причетності до нього другого президента Леоніда Кучми. Тоді в.о. генерального прокурора заявив, що ГПУ не вважає справу Гонгадзе закритим.

29 січня 2013 Печерський суд Києва визнав колишнього начальника головного управління кримінального розшуку МВС України Олексія Пукача винним у вбивстві Гонгадзе і засудив колишнього силовика до довічного ув'язнення з конфіскацією майна і позбавленням генеральського звання.

Почувши вирок, екс-генерал вимовив: "Вирок буде зрозумілий, коли поруч зі мною виявляться Кучма і Литвин".

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh