Державна судова адміністрація підрахувала суму збитків, які завдали прихильники Коханівського
Судова колотнеча.
У залі суду, де йому обирали запобіжний захід, група підтримки розтрощила меблі, зламала кондиціонери, повиламували вікна, проломила стелю, а ще вибили скло у клітці для підсудних.
Загалом суддівського майна натрощили на півмільйона гривень.
Про це йшлося у випуску ТСН.Ранок за 25 жовтня 2017 року:
Стара система не може породити нову. Конкурс до Верховного Суду - просто фальшивка
Добігла кінця епопея з відбором суддів до нового найвищого суддівського органу - Верховного Суду.
Вища рада правосуддя рекомендувала Президенту підписати указ про призначення 111 суддів із 120. Однак 25 з них отримали негативний висновок від Громадської ради доброчесності, пише газета "Експрес".
Саакашвілі та його прихильників, у тому числі й народних депутатів, може бути притягнуто до кримінальної відповідальності
На контрольному пункті "Шегині" 10 вересня Міхеїл Саакашвілі з групою нардепів перетнув кордон України. Перетин кордону екс-губернатором Одеської області стало можливим виключно завдяки тому, що група активістів, влаштувавши бійку з прикордонниками, прорвала кордон.
Перший міський голова Києва вкотре привертає увагу до правового свавілля очільників столиці і вимагає повернути канонічше зображення Герба міста
Кияни звернули увагу на те, що столичні владці на сайті Київради знову повернули герб із зображенням покровителя Києва Архистратига Михаїла в... нічній сорочці, замінивши ним канонічне зображення,
Герой України Григорій Омельченко: ЛІКВІДАЦІЯ ПУТІНА: ЯКІ Є ПРАВОВІ ПІДСТАВИ ФІЗИЧНОГО ЗНИЩЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА РФ
Підстави ліквідації Путіна (закінчення, початок - тут).
Виникає запитання: чи є юридичні підстави, передбачені міжнародним правом і національним законодавством України, для ліквідації Путіна, як бен Ладена? Як правознавець стверджую — є! Їх більш ніж достатньо, і значно більше тих, які були підставою для знищення Бен Ладена!
Радянська спадщина
В Україні досі діє 5791 нормативно-правовий акт, ухвалений ще до проголошення Незалежності України, серед яких є низка законів, наказів, постанов, інструкцій, які регулюють значну частину суспільних відносин. Зокрема, інформація у базі даних "Законодавство України", свідчить про те, що досі чинними є і три кодекси: Кодекс законів про працю від 1971 р., Житловий Кодекс Української РСР від 1983 р. та Кодекс України про адміністративні правопорушення від 1984 р.
НАБУ досі не отримало від суду ніякого документу про перенесення засідання
У НАБУ заявляють, що не вручатимуть голові Державної фіскальної служби Роману Насірову нової підозри, якщо в неділю не відновиться засідання з обрання йому запобіжного заходу.
Про це повідомив працівник НАБУ для "Української правди".
Поворот у резонансній розстрільній справі
Генпрокурор заявив про підозру, що силовики долучилися до пограбування будинку в Княжичах.
Сенсація від Генпрокурора у справі стрілянини в Княжичах, яка в грудні коштувала життя п'ятьом правоохоронцям.
ТСН попросила прокоментувати цю заяву Нацполіцію і очікує відповіді. У поліції охорони запевняють, що їх співробітники до кінця тримали честь мундира.
Суд Амстердама вирішив повернути скіфське золото, що експонувалося в столичному музеї Аллард Пірсон, Україні
Про це повідомляє голландський мовник NOS.
Суд прийняв рішення на основі конвенції ЮНЕСКО, згідно з якою витвори мистецтва мають бути повернуті суверенній державі, яка надала ці витвори у тимчасову експозицію.
"Бізнес виявився беззахисним перед "правозахисниками" і "мундирами", - Анатолій Ковальчук, політолог
Подивишся, як круто живе уся ця злочинно-правова і правнича зграя, як біднішає увесь народ, у тому числі й середній та дрібний бізнес, то стає моторошно.
Невже й справді потрібна кривава, жорстка і жорстока революція, щоб усі ці злочинці нарешті зрозуміли, що не можна грабувати, шантажувати і красти, що врешті-решт це не лише надприємно, а й надзвичайно боляче.
|
|