Ігор Бойко, бізнес-конкурент Порошенка: 99% що мене живим із СІЗО не випустять
Конкурент концерну "Рошен" заявив про побиття, катування і про реальну загрозу, що його можуть вбити у тюрмі.
Власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", американський громадянин Ігор Бойко заявив, що його намагаються вбити у СІЗО.

«Мене хочуть фізично знищити», - заявив Бойко під час судового засідання в Печерському суді міста Києва, куди владоохоронці його привели чомусь без верхнього одягу.

Про це передає кореспондент видання UA1.

Бізнесмен, який несподівано став політв'язнем, розповів, що перед судовим засіданням до нього цілу ніч застосовувались тортури, фізичний та психологічний тиск. Після судового засідання громадяниина США відправили в карцер СІЗО де він провів безсонну ніч з відкритим вікном, яке ніяк не закривалось.

Адвокати Бойка зазначають, що це є нічим іншим, як тортурами над арештованим, які заборонені українським законодавством.

Під ранок до пустого каземата Бойка завели підозрілого парубка, в якого фактично немає родичів. Щось подібне у тому ж сумнозвісному суду сталося і на Новий 2016 рік, коли при дивних обставинах несподівано загинув боєць «Білого Молоту» Макар Колесников.

Під час засідання суду американський інвестор заявив, що не міг спати усю ніч і тому почуває себе погано і може втратити свідомість. Також Бойко повідомив, що з учорашнього дня йому не давали ніякої їжі.

До речі, за повідомленням uainfo.org посол США у новорічному привітанні заявляє, що українська влада оголосила своєму народу війну. Але США на стороні українського народу, який неминуче приречений на перемогу.

Критично висловився у Фейсбуці з приводу цієї заяви активіст Сергій Єрмоленко:

«Тим хто забув нагадаю що саме "штати" й допомогли посадити на шию цю "владу". Доки не зрозумієте що вирішувати долю України і кому тут бути владою повинен не посол і навіть не президент іншої держави, а самі українці всі ці доброзичливці доведуть ситуацію до такого абсурду що править тут буде навіть не посол, а прибиральниця із госдепу через якого небудь Вакарчука чи Вєрку Сердючку. А хрін від редьки як відомо "нє слащє".»

На жаль, поки що український народ не може самоорганізуватися для війни з проросійським режимом Порошенка, який ті самі Сполученим Штати можуть визнати терористичною організацією через нещодавнє демонстративне згвалтування і вбивство правозахісниці, не кажучі вже й про Ігоря Бойка.

Геннадій Боценюк
Інф.: newspravda.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh