Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Economics and Business

За працівника-іноземця тепер доведеться сплачувати 4,5 тис. грн

У схваленій вчора урядовій постанові передбачено, що видача дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства є платною і становить 4 мінімальні заробітні плати (з 1 січня цього року дорівнює 1147*4=4588 грн). Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.
"Ці кошти роботодавець перераховує до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Вони використовуються на стимулювання створення нових робочих місць, виплати допомоги по безробіттю та проведення інших заходів, пов'язаних із забезпеченням зайнятості громадян України", - повідомив заступник директора Департаменту праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України Олег Прутенко.
 

У Києві на три сотні мільйонерів стало більше

Декларації про доходи на суму понад 1 млн грн у цьому році задекларувало на 325 осіб більше, ніж торік.
Загальна сума доходу склала 5,9 млрд грн у 1362 киян.
"Зазначена цифра столичних мільйонерів не остаточна, оскільки перевірки декларацій про майновий стан і сум доходів ще тривають. Найбільше заможних громадян проживає у Голосіївському, Печерському, Оболонському та Шевченківському районах Києва", - повідомила голова Головного управління Міністерства доходів і зборів України Ірина Носачова.
 

Перекази заробітчан в Україну обкладуть податком

Міністерство доходів та зборів має намір в цьому році посилити контроль за сплатою податку з закордонних переказів фізосіб.
Згідно з Податковим кодексом, такі перекази вважаються іноземними доходами.
Таким чином, якщо сума переказу не перевищує 10 мінімальних зарплат (11 470 грн), то з неї стягується податок в 15%.
Якщо ж сума більша, заробітчанам доведеться заплатити вже 17%.
 

Китайські виробники витісняють європейських конкурентів

Євросоюз знову відчуває напругу від усвідомлення конкуренції з боку китайського бізнесу.
Більше сімдесяти відсотків бізнесменів Європи серйозно вважають, що протягом десяти років Китай наздожене та пережене Європу з технологічного розвитку та самостійній розробці технологій.
Другий аспект європейських побоювань - здатність китайського бізнесу входити всюди та залишатися назавжди.
Собівартість продукції - третє коло проблем.
 

Україна заборгувала 70 мільярдів доларів

Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України за квітень 2013 року зросла на 2,7% - до 69,235 мільярдів доларів. Про це повідомили в Міністерстві фінансів України.
За даними Мінфіну, з початку року сума державного та гарантованого державою боргу України зросла на 7,4%.
У гривневому еквіваленті борг у квітні виріс також на 2,7%, або на 14,541 млрд. грн., - 553,393 млрд. грн.
Зовнішній борг уряду (прямий і гарантований) в квітні поточного року зріс на 3,3% - до 39,163 млрд. дол., внутрішній (прямий і гарантований) - зріс на 1,9%, до 30,072 млрд. дол.
 

Українська економіка "покращилася" до найгірших показників у СНД

Як сьогодні повідомив Держкомстат, в I кварталі 2013 року тільки дві країни СНД мали падіння ВВП до відповідного періоду попереднього року. Це - Молдова і Україна.
У Росії - +3,4%, у Білорусі - +3,5%, у Вірменії, Киргизстані, Таджикистані, Туркменістані, Узбекистані  - +7-9%.
Проте в Україні спад економіки був глибшим, ніж у Молдові - мінус 1,3% проти мінус 0,8%.
Також найгірші показники були в України у січні-березні цього року з промислового виробництва (мінус 5,0%) і з вантажоперевезень (мінус 3,5%). Інф.: ua-banker.com.ua
 

Політика влади: нові податкові шпарини для свого бізнесу, тиск - на середній бізнес

Пільги для наближених
Завдяки урядовому закону зосереджені в руках владних олігархів металургійний та хімічний бізнеси отримають нову шпарину для ухилення від сплати податків.
Цього четверга парламент у першому читані повинен розглянути чергову урядову ініціативу - законопроект №2515 щодо трансферного ціноутворення.
Автори проекту стверджують, що його прийняття вкрай важливе для економіки України, оскільки дана ініціатива є чи не найкращим механізмом боротьби з мінімізацією оподаткування, через яке з України з-під оподаткування, за найменшими оцінками, щорічно виводиться близько 100 млрд грн.
 

Мінфін підвищує на 50% акциз на бензин

Мінфін виніс на розгляд Кабінету міністрів законопроект про підвищення акцизного збору на бензин та дизпаливо на 50%.
Згідно з законопроектом "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо деяких ставках акцизного збору", пропонується збільшити акциз на бензин з 198 до 396 євро за тонну, а на дизпаливо - з 46-98 до 92-196 євро за тонну. Мінфін уже передав законопроект на розгляд уряду.
Як стверджує один із чиновників Міненерго, кошти, отримані за рахунок зростання ставок акцизного збору, повинні бути спрямовані на ремонт доріг, які знаходяться у поганому стані.
 

Прості люди наповнюють бюджет на 99%, а багатії на 1%, - нардеп

Влада будує податковий імперіалізм, наполягаючи на посиленні контролю за обігом спирту і лікеро-горілчаних виробів
Пропонуючи посилення контролю за обігом спирту і лікеро-горілчаних виробів, влада фактично вводить податковий імперіалізм. Про це заявив народний депутат від "УДАРу" Сергій Каплін, коментуючи ухвалення в першому читанні проекту закону "Про внесення змін до статті 230 Податкового кодексу України". Законопроект передбачає посилення контролю за обігом спирту та процедурою документального оформлення операцій із ввезення чи вивезення спирту і лікеро-горілчаних виробів з території акцизних складів. Зокрема, розширюються функціональні повноваження представників органів ДПС на акцизних складах.
 

Платити податки в Україні - себе не поважати

У 2011-2012 роках найбільші українські ФПГ могли не доплатити до бюджету податків на 15,5 млрд грн., - повідомляє "Економічна правда",
Дійсно, хоча прямі докази ухилення чи не лежать на тротуарі, існує загальне переконання: платити податки в Україні - себе не поважати. Особливо якщо мова йде про великий олігархат. Ми живемо в країні, де жодна з гілок влади не працює ефективно.
Чиновники патологічно шукають легкі гроші. Хочеш отримати дозвіл або просто папірець - плати, інакше пройдеш сім кіл пекла.  Детальніше
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5609
mod_vvisit_counterВчора6857
mod_vvisit_counterЦього тижня5609
mod_vvisit_counterМинулого тижня47233
mod_vvisit_counterЦього місяця33937
mod_vvisit_counterМинулого місяця197075
mod_vvisit_counterЗа весь час22209494