Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Economics and Business

Україна може оголосити дефолт наприкінці 2013 року

У останньому кварталі 2013 року Україна може оголосити дефолт через існування завищення видатків в результаті відхилення реального зростання економіки від прогнозного, вважає голова Рахункової палати, Роман Магута.
"На жаль, у поточному році вже маємо спад обсягів виробництва товарів і послуг промисловості і в ряді інших ключових секторів реальної економіки. Тому зростання реального ВВП в поточному році на прогнозованому рівні 3,4%, за оцінкою Рахункової палати, вже не відповідає реаліям. Це вимагає істотних коректив у прогнозні макроекономічні показники державного бюджету в поточному році", - заявив Магута під час звіту уряду про виконання держбюджету-2012.
 

Видобуток сланцевого газу в Україні може призвести до величезних екологічних проблем

Європа переходить на відновлювальні джерела енергії
Про це стверджує відомий політико-економічний експерт, Голова УНКП, Олег Соскін: У Відні в березні 2013 року відбувся референдум, на якому 67% мешканців висловились за відмову від традиційних джерел енергії і перехід на відновлювальні. Ось куди треба їхати – в Австрію, Швейцарію, інші європейські країни. А підписання угод про розподіл продукції із "Шелл" та "Шеврон" - це комерційна оборудка Сім’ї з найбільшими транснаціональними корпораціями, які контролюються світовими космополітичними силами. Це для українців може принести лише величезні екологічні проблеми.
 

Україна на межі фінансово-економічного краху, - експерт

2013 рік: фінансовий колапс України, - Олег Соскін  
Українська держава, як виглядає, сьогодні функціонує лише за рахунок зовнішніх і внутрішніх запозичень. Всі економічні і фінансові показники свідчать про повний крах вже не просто правлячого режиму чи Партії регіонів або Януковича та уряду Азарова, а просто про крах держави Україна, про крах всього українського народу, української нації. Мова йде про економічний, соціальний крах, після якого настане і політичний, геополітичний і геоекономічний крах країни, - йдеться у статті відомого політолога і економіста Олега Соскіна.
 

Накопичувати собі на пенсію зможуть лише українці віком до 35 років

Українці перейдуть на нову систему після того, як буде закритий дефіцит бюджету Пенсійного фонду.
Система страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду, за якої кожен самостійно заробляє собі пенсію, буде введена для українців віком до 35 років.
Новий порядок запрацює з наступного року після покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду. Остаточна дата ще не визначена, повідомили в Департаменті надходження доходів ПФ.
Всім учасникам накопичувальної системи необхідно буде робити внески до пенсійного страхування. Інф.: domik.net
 

Зовнішній борг України - майже 80% від ВВП

Валовий зовнішній борг України на кінець І кварталу 2013 року становив 136,3 мільярда доларів (76,9% від ВВП)
Про це йдеться у повідомленні НБУ.
"Зростання обсягу зовнішнього боргу протягом І кварталу 2013 року на 1,2 млрд доларів було зумовлено покращенням доступу вітчизняних позичальників до світових ринків капіталу в умовах їх високої ліквідності", - сказано у повідомленні.
Як відомо, в цілому за 2012 рік валовий зовнішній борг України збільшився на 8,81 млрд доларів.
 

Переоцінена гривня прискорить падіння економіки

Економічні підсумки перших п'яти місяців, навіть якщо судити тільки за офіційними даними, показують, що в Україні йде стійка рецесія. Однак, почалася вона не в поточному, а в минулому році.
Вже 11 місяців поспіль, починаючи з третього кварталу 2012 року в країні падає рівень промислового виробництва, скорочуються обсяги вантажоперевезень та будівництва.
При стагнації оптового ринку спостерігається невелике зростання роздрібних продажів, але і воно сповільнюється квартал від кварталу.
 

Україна здатна забезпечити світ продовольством

АПК. В Україні знаходиться понад чверть світового чорнозему, що дає нашій державі потенційні можливості прогодувати 600 мільйонів людей. Про це заявив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко в ефірі програми "Економічне коло' Київської державної регіональної телерадіокомпанії - Центральний канал, передає кореспондент Укрінформу.
"27% світового чорнозему знаходиться в Україні. Світ зараз дуже потребує збільшення продовольства, і ніхто не може забезпечити настільки великий приріст, як Україна. У нас є потенційні можливості прогодувати 600 мільйонів людей по всьому світу", - підкреслив Козаченко.
 

Восени потрібно очікувати більшу девальвацію, ніж минулого року, - експерт

"Восени уряд може не втримати курс гривні", - економіст Любомир Шавалюк
"Тут є нюанс, який нам грав на руку - фондові світові ринки ростуть, і капітал шукає ризик. Нам легко позичати і залучати борги. Наразі проблем нібито немає. Але два аспекти привертають увагу: перший - за півроку ми практично не наростили резервів, другий - зростання ринків, яке триває, близьке до завершення і більшість ринків на максимумі", - сказав Шавалюк і додав, що якщо за перше півріччя минулого року Україна наростила держрезерви, то вже цього року відбувся лише приріст держборгу.
 

Влада "ввімкнула" грошовий друкарський станок

Проблеми із наповненням фінансових фондів держави заставляють владу "вмикати" друкарський станок.
Так, у травні поточного року НБУ надрукував майже 3,6 мільярди гривень, а загалом від початку року - 15,5 мільярдів гривень, що є більше емісії гривні за весь 2012 рік (15,4 млрд грн).
Зокрема, монетарна база в Україні в травні 2013 року зросла на 1,3%, грошова маса - на 0,4%, повідомляє Національний банк України.
 

Пане Президент! Моя країна в біді, - відкритий лист Обамі від Генадія Балашова

Звертаюся до Вас як до лідера всього вільного світу, тому що моя країна в біді. Україна, яка ще 20 років тому отримала незалежність, потрапила в лапи корпоративного капіталу і чиновницького апарату, які захопили парламент, ЗМІ, обрали свого Президента і сформували власну опозицію.
Народ України ледве животіє. І навіть перспектива вступу до Європи не дає людям надію стати заможними громадянами світу. З моєї країни у величезній кількостях вивозяться гроші, а попередній і нинішній уряд продовжують залазити в борги, прирікаючи на боргову яму майбутні покоління своїх громадян, - йдеться у згаданому листі, опублікованому в korrespondent.net
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2191
mod_vvisit_counterВчора3868
mod_vvisit_counterЦього тижня9890
mod_vvisit_counterМинулого тижня35039
mod_vvisit_counterЦього місяця97923
mod_vvisit_counterМинулого місяця131207
mod_vvisit_counterЗа весь час24251641