Main
That Is Thanks To Village Ukrainians Survived, Retained Their Identity - V. Bondarenko
Culture and Spirituality |

Видатний український конструктур ракетних двигунів Архип Петрович Люлька любив повторювати: Хто любить бачити сонце в зеніті, не повинен забувати зорю. Любов до історії, до минувшини нашого народу є підмурком формування самототожності людей, важливим елементом стилю життя, складовою сьогодення та бачення перспектив розвитку. Саме такої позиції дотримується відомий політик та громадський діяч Володимир Бондаренко. Завдяки його зусиллям недалеко від столиці було задумано й побудовано унікальний етнографічний комплекс "Українське село". Кореспондент О. Кавуненко зустрівся з політиком і задав декілька питань:
Чому саме село?
- Індустріалізація, криваві більшовицькі експерименти не знищили його. Саме завдяки селу, не дивлячись на всі трагічні історичні перипетії, українці вижили, зберегли свою ідентифікацію.
Read more... Add new comment
|
Ecology |

“Влада повинна негайно прибрати пам’ятник з площі. Кіровоград уже давно отримав другу неофіційну назву – Ураноград. Потрібні конкретні кроки з вирішення ситуації, а не чергові безглузді тринькання грошей. Ситуацію потрібно міняти кардинально. Не можна допустити, щоб ми з вами, наші діти постійно знаходилися в зоні ураження.
Kyiv Became the Capital For the First Time In 625 BC, - New Study
History |

Книга видана за сприяння Благодійного фонду “Україна-Русь” до 21-ї річниці проголошення Незалежності України. За 4 роки діяльності фонду це вже 27-й успішно реалізований проект.
Автор книги – Олексій Шпоть, родом з Черкащини, є відомим у наукових колах дослідником прадавньої історії України. У виданні, на основі “Велесової книги” як повноцінного історичного джерела, йдеться про події від середини VII ст. до н.е. А “Велесова книга” говорить, що Руська земля існує понад 20 тис. років; що ми – це не тільки руси, поляни, древляни, укри, кривичі, дуліби, волиняни, а й орії, коморії, слов’яни, сківи, анти; що не грецька, а українська земля є колискою демократії; що Київ став уперше столицею 625 року до н.е., тобто більш ніж на тисячу років раніше дати його офіційного заснування.
Russia Up 1713 Was Not, Was Muscovy
Publications |

Або ж узяти 1669 рік. За Івана Виговського - Велике князівство Руське! Так, тоді Україна називалася від Київської Русі – Русь. А Москва – Московією до 1713 року. Тобто, до часу ліквідації назви „Московія” на Росію (русскую імперію).
Unprofitable "Naftogaz Of Ukraine" Ordered a Site On a Half Million UAH
Economics and Business |

Державна компанія зі стабільним "формальним" мінусом у бюджеті купує найдорожчий на ринку іноземний ІТ-продукт
Корпоративний сайт за півтора мільйона гривень. Таку покупку може собі дозволити національна, до слова, формально збиткова, компанія "Нафтогаз України". "День" запитав у програмістів, наскільки реальною є ціна для такого ІТ-продукту. Експерти кажуть: цілком, якщо "напхати" у нього купу дорогого ліцензованого програмного забезпечення. Адже на будь-які гроші можна знайти товар. Інше питання навіщо? Але про все по-порядку...
The Devaluation Of the Hryvnia Knocks On the Door And Threatening Default - O. Soskin
Economics and Business |

Те, що сталося з курсом гривні є результатом хибної економічної політики уряду Миколи Азарова і неправильних кроків з боку керівництва Національного банку, зокрема Арбузова. Вони порушили основні принципи монетарної політики. Нацбанк відповідає за монетарну політику, а уряд за економічну. Але з іншого боку, їм це доручив зробити Янукович. Основна мета цього — президент хоче, щоби Партія регіонів здобула якомога більше депутатських мандатів. Саме тому, фактично, керівництво країни почало займатися популістською політикою. Воно порушило економічні пропорції, дію об'єктивних економічних і фінансових законів, - стверджує директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег СОСКІН.
Слабкими можуть бути лише раби, а сильними - громадяни, народ, - Гриценко
Politics |

"Якщо, приміром, 12 тис. людей приїдуть з відкріпними талонами з одного округу в інший, і голосуватимуть лише в одному окрузі, тут порушення закону немає. Проте є порушення моралі, внутрішня слабкість". Таку думку в інтерв’ю "5" каналу висловив Анатолій Гриценко (Об’єднана опозиція "Батьківщина")
Він переконаний, слабкими можуть бути лише раби, населення, а сильними - громадяни, народ.
"Тому якщо хтось іде на такі порушення, боїться влади, я їм співчуваю, бо вони і їхні діти житимуть у цій країні, залишаться без робочого місця. Звісно, можна звертатися до їхньої моралі, говорити про людину, яка повинна ходити з прямою спиною, адже будь-який закон написаний насамперед для громадянина, а не для рабів. Тож нехай люди прокидаються", - закликав Гриценко.
8 вересня - всеукраїнська акція на підтримку каналу ТВі
Hot topic |

Багато з вас про неї можуть вже знати і долучатися до різних форм підтримки. Усіх інших інформуємо:
8го вересня о 12.00 у Києві на Михайлівській площі відбуватиметься акція протесту проти тиску на ТВі. Одночасно мітинги на підтримку ТВі стартують ще в ХХ містах.
Акція не політична, без символіки і піару конкретних об'єднань чи людей. Звертаюся до вас із закликом не бути байдужим, коли нищать свободу слова! І виходити на акції у своїх містах! Як сказав Микола Княжицький: "Сьогодні вони,принижуючи нас з Вами. ТВі відключають, а завтра після зфальсифікованих виборів, про які нікому буде навіть розповісти, донищать все, що залишилося і від нашого добробуту і від нашої гідності".
Інф.: dem-alliance.org
Гроші, гроші передусім, - Віктор Пилипишин
Election |

Чекаючи автобуса на зупинці "Дитячий садок", що на вулиці Туполєва, побачила змінений з учорашнього вечора біл-борд Віктора Пилипишина "Кияни передусім", сьогоднішня версія була «Гроші, гроші передусім». Посміхнувшись і сфотографувавши нову версію, поїхала на роботу, такий же біл-борд побачила вже на вулиці Дегтярівській. Відразу ж згадала бабусю, яка переписала квартиру на кота. Не з чуток знаючи, хто такий Віктор Павлович, який балотується по Шевченківському району, припустила, що незабаром у Києві може початися нова серія з квартирами, котами і бабусями.
Очікувати на якісний склад ВР наступного скликання - марна справа
Election |

Ірина МАГРИЦЬКА, для Радіо Свобода
Повернення до частково мажоритарної системи виборів породило в українців надію на потрапляння до Верховної Ради нової генерації політиків, яка зможе, нарешті, зупинити скочення України у прірву державного небуття. Але наша політична еліта законом про парламентські вибори зробила все для того, щоби ці мрії так і залишились тільки мріями.
Сьогодні було відкриття похорону Верховної Ради
Politics |

Те, що Верховна Рада сьогодні так швидко закрила засідання, означає, що її робота підтримується "на штучному диханні".
Про це на брифінгу у парламенті сказав "нунсівець" Арсеній Яценюк.
"Парламент помер. Сьогодні було відкриття похорону Верховної Ради... Україні потрібна нова Верховна Рада. Ми йдемо на вибори для того, щоб оновити українську політику, викинути з парламенту тих, хто є працівниками Адміністрації президента, та ручними політиканами в кишені президента Віктора Януковича", - зазначив він.
За його словами, опозиція йде в округи та їде до людей задля здобуття перемоги.