Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon The Russians Do Not Exclude the Possibility Of Targeting Weapons To Ukraine

   Politics
Проти кого переозброюється путінська Росія?
altБрюссель – Нещодавно президент Росії Володимир Путін вкотре заявив про наміри кардинально наростити військову потужність його країни. Але проти кого, власне, переозброюється Росія? Та й як ці можливі багатомільярдні інвестиції у модернізацію збройних сил слід сприймати на Заході? Радіо Свобода звернулося з такими питаннями до політичного аналітика з французької Фундації стратегічних досліджень Ізабель Факон. Вона вважає, що цими проектами Путіна нехтувати не слід.
 

PostHeaderIcon Blitz-Portrait Of Certain Categories Of Voters - Sergiy Grabowskyi

   Election
altВідомий журналіст, письменник, філософ Сергій ГРАБОВСЬКИЙ змалював бліц-портрет виборця, який належить до певної категорії йому подібних. Йдеться про помітну величину на електоральному ристалищі – про величину, яка за певних обставин може виявитися вирішальною, схиливши ваги на бік "партії влади".    На щастя, ця категорія менша за чисельністю, скажімо, за селянство країни, – але, на лихо, більша за кількість наукової інтелігенції та, очевидно, сумірна із загальним числом студентів та аспірантів.
 

PostHeaderIcon The Only Ukrainian Nation - the Only Ukrainian Language, - Metropolitan Hilarion

   Culture and Spirituality
altУ цьому році - 130-та річниця від дня народження одного з творців літературної мови й Церкви українців митрополита Іларіона (Івана Огієнка). 
Згадаймо його заповіді про рідну українську мову:
"На кожному кроці й кожної хвилини охороняй честь своєї рідної мови, як свою власну і навіть більше – як честь своєї нації.
 ..
Кожний, хто вважає себе свідомим членом свого народу, мусить пильно навчатися своєї соборної літературної мови.
Кожний свідомий член свого народу мусить добре розуміти й поширювати головне рідномовне гасло: "Для одного народу – одна літературна мова й вимова, один правопис".
 

PostHeaderIcon Depression And Indifference Should Not Overwhelm Our Society - UCCA

   Ukrainian Abroad
altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 24
 
Терплячий, мовчазний народ заговорить у слушний час
Дорогі друзі, кожен з Вас у ці дні, можливо, навіть інколи  з роздратуванням, слухає численні обіцянки і клятви політиків у відданості народу України. Однак,  більшість з того, що нині лунає з ефіру, кричить зі шпальтів газет і нахабно всміхається ситими фізіономіями з численних біг-бордів, можна окреслити простим і звучним українським словом - брехня.
 

PostHeaderIcon The Current Situation In Ukraine Is Strikingly Reminiscent Of the Days Of Brezhnev's Stagnation

   Politics
altЧи існують паралелі між сучасним станом України та яскравим зразком застійности — часами правління Леоніда Брежнєва?  В сучасній Україні маємо, з одного боку, неефективний політичний режим, з другого — інертну суспільну масу. Майже як у брежнєвські часи. Але режим Брежнєва не був так явно окупаційним щодо гуманітарної, економічної та деяких інших галузей суспільного розвитку, хоч у сфері національної, культурної політики таким, безумовно, був. Нинішня ж влада на всіх векторах поводить себе як режим окупаційний, про що свідчить тотальне пограбування, обезкровлення суспільства, кроки до позбавлення країни економічного суверенітету, руйнування демократичних прав і свобод. Складається ситуація, коли правляча еліта стає ворожою народові й країні та становить загрозу самому існуванню країни на 20-му році її незалежности.
 

PostHeaderIcon Son-In-law Of Victor Pylypyshyn Constantine Yalovyi Continues Bribing Of Voters

   Election
alt8 вересня 2012 року Костянтин Яловий на відкритті дитячого майданчика біля будинку 53-г по вулиці Шербакова, роздавав мобільні телефони, фотоапарати та пластівці. Вручаючи подарунки Костянтин Яловий жодного разу не згадав про свого тестя Віктора Пилипишина, якого 19 серпня 2012 року ряд провідних Інтернет-видань звинуватили у підкупі виборців, коли він на православне свято "Спаса" роздавав виборцям мед, чай та іменну чашку з агітпропагандою. Цього разу про Віктора Пилипишина нагадували лише два намети громадської організації "Кияни передусім" та папка ведучого з відповідним надписом. Проте очевидно, що Віктор Пилипишин продовжує підкуповувати виборців через свого зятя Костянтина Ялового, адже кожному мешканцю Нивок відомо, хто є зятем Пилипишина.
Незалежний журналіст Володимир Тищенко    
 

PostHeaderIcon Yanukovych Will Shine Of Field Marshal's Epaulettes

   Economics and Business
altСин Януковича Олександр скоро обійде Рината Ахметова
Бізнес-група Олександра Януковича менше ніж за рік освоїла на державних тендерах у вугільній галузі майже 7 млрд грн, посунувши інших конкурентів. Про це пише у своїй статті для ZN.UA експерт з питань державних тендерів та закупівель Олексій Шалайський.
"Вугільна карта України видозмінюється прямо на очах. Якщо раніше на ній були зображені десятки вугільних генералів (ті, хто освоював державні кошти) і маршал Ринат Ахметов (власник чи не найбільш продуктивних шахт), то тепер місце перших зайняв новий потужний гравець - старший син президента Олександр Янукович. І яке в нього буде звання, стане зрозумілим вже в наступному році. Є підозра, що йому світять фельдмаршальські погони", - йдеться у статті.
 

PostHeaderIcon Russia Offensives To Ukraine From the Sea

   Hot topic
altРосія прагне змістити в бік України на 2 морські милі кордон у Азовському морі
Кремль пропонує приєднати частини каналу в Азовському і Чорному морях до своєї акваторії. РФ пропонує розмежувати Керченську протоку таким чином, щоб частини каналу в районах Азовського і Чорного морів були на російській ділянці акваторії.
Це означає обмеження суверенітету України над власною територією, - повідомляє "
Сегодня" з посиланням на "Дзеркало тижня".
 

PostHeaderIcon September 8 - V-th International Festival Of Potato Pancakes in Korosten

   Culture and Spirituality
altЗахід традиційно проходить у парку культури і відпочинку ім. Островського. З 11.00 ранку на гостей чекали концерти, майстер класи та конкурси. А о 12.00 було офіційне відкриття фестивалю з урочистою ходою “Слава дерунам!”

Шкода, що не всі бажаючі змогли туди потрапити. На автобуси з Києва до Коростеня всі квитки були розпродані, а на маршрутки зранку стояли довжелезні черги.
 

PostHeaderIcon 5 Years We Have Oppressed You, Fleeced, Despised, And Now Choose Us!

   Election
alt“Красота программ их так обманчива и влечёт напрасными надеждами… ” (майже за піснею В. Меладзе)
Настав час виборчої кампанії. Нам знову обіцяють казна-що, а ми віримо! Не треба фарисействувати, грати з гаслами, закидаті людей обіцянками і “вабити нас марними надіями, словами, які нічого не значили, бо у долі в нас все по-старому”... Як лазив народ по сміттєвих баках, так і лазить.
 

PostHeaderIcon Most Ukrainians Will Vote, Although In the Changes Do Not Believes - Shuster LIVE

   Hot topic
altЗ 7 вересня у всіх Інтернет користувачів з'явилась унікальна можливість стати безпосереднім учасником прямого ефіру програми "Шустер LIVE". Протягом прямого ефіру інтернет користувачі можуть голосувати на сайті Національного Інтернет-порталу UKR.NET.
У прямому ефірі сьогоднішньої програми (на цей час) на запитання "Чи будете Ви голосувати 28 жовтня?" 75% відповіли: "Так", 25% - "Ні".  На запитання "Чи вірите Ви, що вибори змінять країну?" відповідь "дзеркальна": 32% - "Так", 68% - "Ні".
Також доступна система голосування і користувачам Фейсбук. Установивши спеціальний додаток,  можна взяти участь у голосуванні протягом прямого ефіру.
Результати голосування аудиторії будуть озвучуватися в кінці кожної програми і публікуватися.
 
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4715
mod_vvisit_counterВчора5892
mod_vvisit_counterЦього тижня4715
mod_vvisit_counterМинулого тижня49892
mod_vvisit_counterЦього місяця140430
mod_vvisit_counterМинулого місяця213283
mod_vvisit_counterЗа весь час19704182