Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Vitaliy Rozstalnyi - a Symbol of Ukrainian Nation's Humanity

   Culture and Spirituality
alt27 грудня виповнилося 75 років від дня народження Віталія Розстального (1936-2006) - провідного майстра Національного академічного театру імені Iвана Франка, народного артиста України, лауреата театральної премії імені Сергія Данченка. Віталій Григорович народився 27 грудня 1936 року в селі Рейментарівці на Чернігівщині. У 1963 році закінчив Київський державний інститут театрального та кіномистецтва імені Карпенка-Карого. Із 1963 по 1978 роки працював у Львівському академічному драматичному театрі імені Марії Заньковецької, а з 1978 року - в Київському Національному драматичному театрі імені Івана Франка.
 

PostHeaderIcon I Will Break the Backbone of the Ukrainian Political System and Cast It in the Garbage - Kuzhel

   Politics
ееееееккккнннaltЛист-звернення Олександри Кужель

Маніфест Олександри Кужель

Я вірю в парадокс історії. Я знаю, що зможу зробити те - чого не зробили політики після 2004. Я зламаю хребет українській політичній системі і викину його на смітник. Багато років ми фіктивно декларуємо, що влада в Україні належить народу. Найближчим часом це стане реальністю. Після написаних перших п’яти народних законів у сьогоднішньої влади уже не буде вибору.    
 

PostHeaderIcon Ukrainian Intelligentsia does not Recognize the Verdict of the Court of Appeal

   Civil Society
Дзюба, Попович, Брюховецький, Шкляр, Жадан і Со вважають, що апеляційний суд над Тимошенко "виконав брудне замовлення" Банкової

Заява української інтелігенції
щодо невизнання рішення Апеляційного суду Києва
у справі Юлії Тимошенко

Ухвала колегії суддів Апеляційного суду м. Києва, якою залишено без зміни вирок Печерського суду щодо лідера української опозиції Юлії Тимошенко, є несправедливою, протизаконною і абсурдною. Це рішення стало логічним продовженням сумнозвісної «кіреєвщини» та «печерного правосуддя», які дискредитують Україну на міжнародній арені та яким уже дано однозначну негативну оцінку українським суспільством, духовними лідерами, національною інтелігенцією, главами зарубіжних країн, міжнародними правозахисними організаціями, Нобелівськими лауреатами.
 

PostHeaderIcon The Power Still Intends to "Split" the Opposition, - Political Scientist

   Politics
altНинішня влада має намір продовжувати тиск на опозицію з метою її розколу.
Таку думку висловив науковий директор Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Гарань в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.
На його думку, основна причина проблем нинішньої опозиції полягає в тому, що були поламані формальні і неформальні правила політичної гри. Як пояснив А. Гарань, довгий час влада дотримувалася цих правил гри, і тоді представники опозиції мали можливість, наприклад, очолити важливі парламентські комітети. Проте з часом представники влади почали порушувати правила і все більше тиснути на опонентів.
 

PostHeaderIcon Non-appellate Decision of the Court of Appeal in the Case of Tymoshenko

   Hot topic
altАпеляційний суд Києва залишив чинним вирок Печерського районного суду, за яким екс-прем'єр України Юлія Тимошенко засуджена на 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні "газових контрактів" з Росією у 2009 році. Таке рішення суд виніс у п'ятницю, розглянувши скаргу Тимошенко та її адвокатів.
Залишено без змін окремі постанови та ухвали Печерського суду, на які захист Ю. Тимошенко також подавав апеляції. Тимошенко заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі.
Суд оголосив рішення по апеляції Тимошенко менше ніж через годину після того, як пішов у дорадчу кімнату. Повний текст судової постанови буде оприлюднений 29 грудня в 16:00. Також суд зобов'язав Тимошенко виплатити "Нафтогазу Україна" 1,516 млрд. грн.   

За інф. news.meta.ua
 

PostHeaderIcon Y.Tymoshenko Witnessed the Need for a New Philosophy of Democratic Consolidation, - Y. Palchukovskyi

   Politics
altГолова Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ прокоментував для порталу Воля народу Звернення Юлії Тимошенко з-за грат:

«Послання Юлії Тимошенко засвідчило необхідність нової  філософії об’єднання громадсько-політичного активу України.
З нього випливає, що лідери політичних партій, які позиціонують себе як демократичні, повинні зробити висновки і діяти в єдиному форматі для зміни системи влади.
У разі ж боротьби між собою за владу вони продемонструють свою убогість, політичну незрілість, низький рівень політичної культури. Цим одразу ж скористається влада.
Жодних виправдань цьому не буде і в жодному разі цього допустити не можна!»

 

 

PostHeaderIcon Yulia Tymoshenko due to lattice

   Politics
altЗнаходячись в тюремній камері та будучи прикутою до ліжка, маю можливість спостерігати за всіма спецопераціями, які проводить оточення Януковича проти нашої політичної команди руками вільних або невільних виконавців.
Зупинитися хочу на останній цинічній провокації про те, що партія "Батьківщина" зрадила лідера, почала працювати на кон’юнктурні інтереси окремих керівників партії та що мої заяви, листи та повідомлення приховуються або ігноруються. Зараз масово почала поширюватися дезінформація про нібито розкол між мною та партією, яку я очолюю.
 

PostHeaderIcon Ukrainians Should Have Their Own Methods of Influence on the Power, - Liubomyr Husar

   Civil Society
altКолишній Глава УГКЦ архиєпископ Любомир (Гузар) переконаний, що радикальні акції протесту в Україні – з вилами та косами не матимуть жодного позитивного ефекту. Добитися від влади якихось поступок можна лише мирним, ненасильницьким шляхом. Про це Блаженніший Любомир сказав на зустрічі з медійниками-католиками, яка відбулася у Києві, у приміщенні храму святого Василія Великого ЧСВВ.
«Люди питають, як нам сьогодні вплинути на владу. В Америці є один дуже ефективний спосіб. Там є випрацювана система виборів. І люди, коли хочуть добитися своїх прав, то пишуть владоможцям листи», — каже кардинал.
 

PostHeaderIcon In Addition to Emission of Hryvnia the Power will Make Emission of Ballots

   Election
altНа виборах застосують технологію "печиво"
Новий закон про вибори до Верховної Ради таїть в собі норми для всіляких махінацій на виборах, одна з яких виборчі бюлетені - рай для технології «печиво» в 2004 році. Про це в інтерв'ю «Главкому» сказав народний депутат від НУНС, співавтор кількох законів про вибори, Юрій Ключковський.

Зокрема, на переконання нардепа, одномандатні округи, до яких повернулися в новому законі - це найгірший варіант. За його словами, округи по природі найменш захищені від зловживань.

 

PostHeaderIcon National Idea - The Image Of The Nation's Future

   Strategy for Ukraine
altМихайло РОЛЬ, політичний експерт

Від національної ідеї до національного ідеалу
1 грудня 1991 року 90,3% українських громадян у єдиному пориві сказали: "Незалежності – ТАК!". Тоді ми були єдиною нацією. Приспана нація знову ненадовго прокинулась у 2004-му...
Що далі?

Протягом 20 років тільки лінивий не висловлювався про необхідність чіткої і зрозумілої національної ідеї – об′єднуючого кличу, який пробудить хронічно дрімаючу націю. Чим раніше проголосимо цей клич, тим раніше його реалізуємо! То, може, нарешті, пора це зробити, зваживши хоча б на вагоме повноліття нашої відновленої незалежності.

 

PostHeaderIcon "Fig Leaf" As a Cover For Authoritarianism

   Civil Society
altІрина КИРИЧЕНКО

Громадські ради: гора народила мишу?
Я хочу почути, як працюють громадські ради в міністерствах і відомствах. Чи ставлять вони конкретні і актуальні питання профільним міністрам? Одне із засідань Уряду ми цьому присвятимо.                                                                
                                                      М.Азаров. Засідання Кабміну,
                                                      9 листопада 2011 р.

Громадські ради (згідно з демократичними канонами) покликані стояти на варті інтересів громадян і контролювати діяльність органів влади. Влада ж (згідно з українськими реаліями) традиційно будь-якому контролю чинить опір

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1246
mod_vvisit_counterВчора3549
mod_vvisit_counterЦього тижня4795
mod_vvisit_counterМинулого тижня24479
mod_vvisit_counterЦього місяця75414
mod_vvisit_counterМинулого місяця114475
mod_vvisit_counterЗа весь час24470091