Main
For Hryvnia Devaluation No Economic Or Legal Reasons - V. Pylypchuk
Economics and Business |

Не викликає сумніву, що світова (регіональна) економічна і фінансова кризи були б неможливі, якби не відсталість економічної науки. Фінансово-економічна криза – наслідок кризи економічної науки. Економічна наука надто догматизована та диференційована за "школами". Вона суттєво відстала від потреб світової економіки, макроекономіки держав і навіть від потреб мікроекономіки. Фінансово-економічна криза стала додатковим гальмом науково-технічного прогресу, гальмує розвиток людства і його захист від вже існуючих і майбутніх екологічних, продовольчих та інших проблем-викликів.
Read more... Add new comment
|
Sport |

Футболісти, тренери і мова – таке формулювання теми, на перший погляд, може здатися штучним. Але це далеко не так, особливо, якщо порівняти, як вирішуються ці питання в різних країнах.
Подібного дикунства в більшості європейських держав немає. Як правило, там футболісти (і тренери) знають щонайменше дві мови.
Русифікаційний коток в Радянському Союзі працював без утоми. Не був винятком і футбол. Проте в різних українських командах, в тому числі і в київському "Динамо", грали чимало футболістів, які в житті і на полі (особливо в 60-х роках XX століття), розмовляли, хай і не літературною мовою, але українською.
Про це - у статті Тараса Марусика на Радіо Свобода.
Попередній парламент продовжить свою роботу
Politics |

За словами В. Литвина, сьогодні необхідно визначитися з днем останнього засідання парламенту шостого скликання і тим, коли народні депутати сфотографуються на пам’ять. "Подякуємо один одному і сфотографуємось на пам’ять", - зазначив В. Литвин.
Українці переконалися, що Орду можна перемогти, - Андрій Окара
Politics |

Так і в Україні: опозиція, звичайно, здобула велику перемогу, але скористатися нею не зможе, тому що більшість будуть формувати "донецькі" - за участю Симоненко.
Тому два головних результати виборів: один екзистенціальний, інший політичний.
Екзистенціальний: Суспільство, люди, громадяни України ще раз переконалися, що вони можуть бути значно сильнішими за Орду. Що влади не треба боятися. Що цих засмучених і не дуже винахідливих персонажів можна подолати.
Політичний: У влади не буде конституційної більшості. А проста більшість буде, мабуть, ну дуже дорогою (для тих, хто її буде намагатися створювати). Інф.: eizvestia.com
15 років тому здійснив політ у космос перший космонавт незалежної України
Hot topic |

У понеділок, 19 листопада, виповнюється 15 років від дня початку польоту в космос на борту американського космічного корабля «Колумбія» першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.
Як повідомляє сайт Національного космічного агентства України, вперше про участь українського космонавта-дослідника в місіях американських шаттлів було оголошено 13 травня 1994 року в спільній заяві Президента України Леоніда Кучми та Президента США Білла Клінтона (УНІАН).
Elections Cost To Politicians Of 2.5 Billion Dollars - Experts
Election |

Партія регіонів, за підрахунками фахівців, на все витратила 500 мільйонів доларів, на другому місці партія "Україна - Вперед!" - 150 мільйонів, об'єднана опозиція "Батьківщина" втричі менше - 50 мільйонів, УДАР Віталія Кличка - 40 мільйонів доларів, комуністи - 30 мільйонів.
Детальніше - у відеосюжеті каналу 24tv За нашими підрахунками, вибори обійшлися політикам у два з половиною мільярди доларів, загалом на всю країну, мажоритарники, партії і так далі. З них мільярд доларів пішов на мажоритарників, півтора мільярди - на партії та блоки. Але виборчу кампанію ми рахуємо, по суті, з лютого, коли стартувала "Україна - Вперед!", а реальні вибори були у серпні-вересні-жовтні, - розповів експерт з рекламних комунікацій Артем Біденко.
Перемога ПР рівноцінна поразці Януковича на президентських виборах 2015 року, – О. Кужель
Politics |

Для Партії регіонів ці вибори стали програшними, бо стало зрозуміло: вона не забезпечить перемогу Віктора Януковича на президентських виборах 2015 року.
Закон "Про референдум" виписаний так, "щоб Сім’я залишилася на все життя", що дає Януковичу великі можливості.
Про це в ефірі "Радіо Свобода" заявила Олександра Кужель, обрана до Верховної Ради за списком "Батьківщини"."
І тому президент укріплює зараз свою Сім’ю. Він зрозумів, що вони йому не допоможуть в 2015 році. І це є не виграш. Для них є можливість або змінити свою тактику і стратегію, або просто він не доживе і до 2015 року. Бо не опозиція скидає владу, а народ", – сказала вона.
Все більше українців їдуть працювати у Польщу
Civil Society |

Більшість громадян України, які приїжджають до Польщі на роботу, позитивно оцінюють місцевий ринок праці і налаштовані залишитися в країні на довший термін.
Про це свідчать результати дослідження агентства з працевлаштування East West Link, які має у своєму розпорядженні УНІАН.
Вибори — це політична ціль інформаційної війни
Politics |

Інформаційні війни в мирному житті
Війна ідей, у якій людство живе все своє життя, є прикладом нескінченої інформаційної війни.
Інформаційні війни налаштовані не лише на військові цілі, а й на цілі в економічному, соціальному, політичному, релігійному просторах. Приклад виборів як цілей політичних є в голові в кожного. Але реально війна ідей, у якій людство живе все своє життя, є прикладом нескінченої інформаційної війни.
Інформаційні війни налаштовані не лише на військові цілі, а й на цілі в економічному, соціальному, політичному, релігійному просторах. Приклад виборів як цілей політичних є в голові в кожного. Але реально війна ідей, у якій людство живе все своє життя, є прикладом нескінченої інформаційної війни.
Програш опозицією всіх скарг на результати виборів є ознакою авторитаризму, - спостерігачі
Law |

Суди стали ще однією поразкою демократії
Програш опозицією всіх скарг на результати виборів є ознакою авторитаризму, вважають як українські, так і українські спостерігачі.
Не виключено, що рішення судів всіх інстанцій за скаргами опозиції щодо перегляду результатів виборів на кількох мажоритарних округах були винесені за вказівкою згори, зауважив в інтерв'ю DW голова Комітету виборців України Олександр Черненко. Він вважає, що такий результат був очікуваним з огляду на втрату українською судовою системою будь-яких ознак незалежності. "Ці суди мали лише формальне чи ритуальне значення, а скарги опозиції виглядали радше як акти відчаю та безнадії, ніж як спроби реально змінити ситуацію", – сказав Черненко.
In Place Of the National Monuments Of Scythian Times There Is Erecting Palace For Billionaire
Culture and Spirituality |

Газета "Сегодня" повідомляє, що на місці найбільшої і однієї з найдавніших в Європі пам'яток археології йде будівництво. На території Хотівського городища VI-V ст. до н. е., поруч з парком Феофанія, зводять палац, більше схожий на дорогі турецькі та єгипетські готелі.
Ріелтори кажуть, що це нібито буде маєток власника великого агропромислового комплексу Юрія Косюка (він займає 6 місце в рейтингу Forbes 100 найбагатших українців зі статками в $1,5 млрд). У Косюка не змогли ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію.