Main
Провокаційне мовне питання викинуто на смітник самим розвитком подій, - політолог
| Politics |
Віктор Небоженко: Донецьк і Луганськ тепер - міста української славиПитання російської мови було цинічно використане для розпалювання сепаратизму. Про це в коментарі УНН сказав політолог Віктор Небоженко.
"Питання російської мови в Україні вже не постане як наріжний камінь протиріч або як пункт компромісу. Воно зняте самим розвитком подій, його немає і не може бути на порядку денному після початку збройного протистояння", - сказав Небоженко.
Read more... Add new comment
|
| Civil Society |
Справа харківських ультрас живе і перемагає!Після того, як харківські ультрас заспівали пісню про ВВП, який після цього трансформувався у ВВХ, його "друге ім'я" стало широко відомим не лише в Україні, а й в усьому світі і навіть у космосі: астрономи зареєстрували зірку з назвою Putin-Huilo.
Тепер ще і створено сайт http://путин-х@йло.in.ua, на якому зібрані думки українців про ВВХ, фотоприколи, відео, опитування тощо.
Путін боїться долі Каддафі
| Politics |
Він здогадується, що жахи збуваються?Путін із задоволенням використовує у своїй політиці прийоми з гри в покер. До останнього часу робив це цілком успішно. І хоча своє правління він почав з жорсткої розправи над непокірними олігархами, у першу чергу, з Михайлом Ходорковським, західні концерни та енергетичні гіганти, незважаючи на те, що Путін порушив фундаментальні принципи правової держави та ринкової економіки, з Росії не пішли. Занадто велика була спокуса укладати вигідні контракти.
Сьогодні - 15 років правління Путіна. Шлях терактів, катастроф і воєн
| History |
9 серпня, виповнюється рівно 15 років з моменту початку правління Володимира Путіна в РФУперше Росія почула про нього в далекому 1999 році, коли Борис Єльцин призначив його своїм наступником. До цього чинний президент Росії керував ФСБ, але прості росіяни про нього нічого не знали. Однак, опинившись на політичному Олімпі 15 років тому, Володимир Володимирович більше його не залишав. При цьому, рейтинг Путіна весь час ріс, як на дріжджах.
Усі заборонені Росією імпортні товари тепер хлинуть в неї через Білорусію і Казахстан
| Politics |
MADE IN BELARUS AND IN KAZACHSTANСергій Мітрохін, лідер партії "Яблуко"
У театрі абсурду сьогоднішньої Росії думаєш, що перестав дивуватися навіть найбезглуздішим речам. Але це ілюзія. На те він і абсурд, щоб перекидати найочевидніші прогнози. Лукашенко і Назарбаєв, напевно, вже знають, який подарунок їм зробив Путін. Тихо сидять і не вірять своєму щастю. Справа в тому, що приймаючи рішення про заборону західного імпорту, Путін і Медведєв забули про існування Митного союзу з країн-партнерів, за яким усі товари до нас ідуть безмитно.
"Партія розвитку України" вважає "підтримку" Росією Криму і Сходу України природною
| Politics |
У партії Льовочкіна вирішили не допомагати армії, бійців АТО вважають "карателями" і не помітили анексії Криму"Партія розвитку України", що має безпосереднє відношення до екс-глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, провела установчу конференцію в Миколаєві і поділилася з журналістами своєю місією - допомагати тим, хто постраждав... від армії, передають "НикВести". У партії вважають, що українським військовим має допомагати держава, а не вони. Крім цього, в "Партії розвитку України" не вважають, що в Автономній республіці Крим стався факт анексії, а дії Збройних сил України на Донбасі вважають "каральною операцією".
На Майдані знову палала барикада й намети, летіли "коктейлі Молотова"
| Politics |
Над Майданом Незалежності знову здійнявся чорний дим. Одна людина постраждалаМешканці наметового табору на Майдані Незалежності у Києві підпалили свої намети з боку Михайлівської вулиці. Також "залишенці" підпалили барикади, що накидані у два ряди з боку вулиці Михайлівської. На Майдан прибуло багато швидких, також приїхала пожежна машина, передає ТСН з посиланням на "Уніан". Кияни, які разом з комунальниками прибирали барикади, намагалися запобігти розповсюдженню вогню.
"Путін - розпалювач війни" - фільм російського опозиціонера Бориса Нємцова (ВІДЕО)
| Politics |
5 доказів, що Путін бреше - у російському викривальному фільміФільм "Путін - розпалювач війни" тимчасово заблокований YouTube на каналі "Брехня путінського режиму". Сталося це на вимогу російського провладного політолога Сергія Кургіняна. Зараз це блокування опротестовується, і як тільки YouTube вважатиме, що цим відео чи не порушується закон про авторське право, фільм знову буде доступний на каналі "Брехня путінського режиму".
А зараз копія ролика доступна на іншому каналі:
Пряме вторгнення Росії деякі українські можновладці вважають меншим із лих, - Сергій Рахманін
| Politics |
Сергій Рахманін: Той, хто торгує батьківщиною, може швидко опинитися на політичному кладовищіУ Києві припустимість того, що "Путін вторгнеться" за останні дні зросла до 80%. Обмірковуючи можливі наслідки гіпотетичного вторгнення, українські можновладці вважають такий розвиток подій меншим з лих. Мовляв, краще жахливий кінець, ніж жах без кінця. При цьому йдеться, зрозуміло, не про кінець української державності, а лише про кінець війни на Донбасі.
Нам невідомо, що саме думає з цього приводу Петро Олексійович. Але ряд людей, які входять до його найближчого оточення, вважає агресію Москви не найгіршою розв'язкою.
Тільки об'єднаний світ може дати в пику Росії, - політтехнолог
| Politics |
Олександр Кочетков: Росіяни вимагають від Путіна оголосити війну УкраїніЙмовірність прямого вторгнення Росії на територію України дуже висока. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав політтехнолог Олександр Кочетков.
"Влада страхується в усіх напрямках. Працюють у Харківській, Херсонській областях. В Одеській готуються відбити атаку. Намагаються перекрити кордон із Придністров'ям. Бо одна команда Путіна - і російські війська вздовж кордону ринуть в Україну", - зазначив він. За його словами, Росіяни вимагають від Путіна оголосити війну Україні.
Росія цієї ночі хотіла ввести в Україну колону "миротворців"
| Politics |
Російська Федерація планувала цієї ночі ввести колону "миротворців" на територію УкраїниПро це у п'ятницю розповів заступник глави Адміністрації президента Валерій Чалий в ефірі "Шустер live".
"Буквально кілька годин тому планувалась дуже серйозна провокація з боку РФ, яка могла вже сьогодні вночі привести до абсолютно непередбачнених подій і ескалації загрози", - сказав Чалий.






















