Main
СБУ викрила канал виведення до Росії мільйонів, які привласнив син Януковича
| Economics and Business |
Українські спецслужби викрили фінансову махінацію сім'ї ЯнуковичаСБУ викрила канал виведення до Росії привласнених Олександром Януковичем грошей на суму понад 10 млн грн.
За даними прес-центру СБУ, для виведення валюти за кордон одна з компаній холдингу "МАКО" фіктивно придбала обладнання в РФ, яке начебто мало імпортуватися на територію, яка на час фінансової махінації вже була окупована бойовиками.
Read more... Add new comment
|
| Economics and Business |
Олег Соскін: За два дні торгів китайський юань обвалився на 3,5%А хто нам розповідав, що юань буде новою світовою валютою? Де ті розумники, які говорили про китайське диво і про те, що жовта раса захопить світ?
Сталося так, як я і передбачав: економіка комуністичного Китаю летить в тартарари. Її вже ніхто не зупинить.
Українська Національна Рада закликає зупинити конституційний переворот (звернення)
| Politics |
ЗВЕРНЕННЯдо депутатів Верховної Ради України щодо неприпустимості зміни чинної Конституції
16 липня, День прийняття Декларації про державний суверенітет України – доленосна подія в житті новітньої Української держави. Саме в цей день (а не якийсь інший) Гройсман поставив на голосування зміни до чинної Конституції, щоб продемонструвати неповагу до суверенітету України.
У Києві можна випити мінеральної води з бювета
| Ecology |
Еколог Олег Вдовенко розповів про таємниці столичних бюветівЯк анонсував портал "Воля народу", 11 серпня у Києві 11 серпня Тренінговий центр соціальної адаптації громадян Товариства "Знання" України провів семінар-зустріч із громадськістю провідного еколога Олега Павловича Вдовенка, кандидата хімічних наук, доцента завідувача кафедри природних наук та екології Університету сучасних знань "Вода Києва - небезпека чи здоров’я?"
У ході зустрічі були охарактеризовані бювети та джерела Києва.
Штаб БПП очолить одіозний екс-регіонал
| Politics |
Київський міський штаб "Блоку Петра Порошенка" очолить одіозний колишній регіонал Вадим СтоларПро це повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела в партії.
"Кандидатуру Столара погоджено. Він займатиметься мажоритарниками, партією і Віталієм Кличком як кандидатом в мери Києва. Офіційно ж штаб очолить Олег Гаряга (голова Шевченківської райорганізації УДАРу), але він буде “весільним генералом”. Реально керуватиме Столар", – каже джерело.
Вадим Столар – екс-регіонал, причетний до ряду забудов в центральні частині Києва.
Президент підписав закон про місцеві вибори, злочинно сфальшований після голосування у Раді, - експерт
| Politics |
Назар Бойко, експерт: Президент скріпив своїм підписом цей злочин. Підтримане в стінах парламенту дійсно відрізняється від підписаного гарантомДо того ж відрізняється суттєво.
Доки це питання залишатиметься без чіткої відповіді, доти відповідальність за цю ганьбу лежатиме і на народних депутатах, які мовчки проковтнули фальшування свого рішення, і на керівництві Верховної Ради, яке також навіть не подало голосу, і на президенті України, який скріпив своїм підписом цей злочин.
Правозахисниця подала в суд на Президента України за його протиправну бездіяльність (текст позову)
| Law |
Римма Білоцерківська: 01.08.2015 подали позов до Вищого адміністративного суду. Розглядати не кваплятьсяПро це відома правозахисниця Римма Білоцерківська повідомила на своїй сторінці у Facebook.
До Вищого адміністративного суду України
вул. Московська, 8, м. Київ, 01029
Позивач: Громадянка України Білоцерківська Римма Миколаївна
пров. Фабричний,32, м. Сєвєродонецьк,
Луганська обл., 93400
Відповідач 1: Президент України Порошенко П.О.
вул. Банкова буд.11, м. Київ, 010080
Історично часткою гривні була не копійка, а рубль, - нардеп Олег Мусій
| History |
У Раді пропонують перейменувати копійку на рубльРуський рубль з'явився на три століття раніше московської копійки.
У Верховній Раді зареєстрований законопроект, який передбачає перейменування копійки на рубль.
Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олег Мусій проект закону № 2491а «Про внесення змін до деяких Законів України щодо введення історично обґрунтованого найменування рубль як меншої частини грошової одиниці України гривні», проте текст документу наразі відсутній на сайті Ради.
Браття українці! Зупинимо конституційний заколот, врятуємо країну від новітньої тиранії, - нардеп
| Politics |
Ігор Мосійчук: 288 народним депутатам за зраду рано чи пізно доведеться відповісти Президент Петро Порошенко та спікер парламенту Володимир Гройсман педалюючи якнайшвидше прийняття злочинних змін до Конституціі, які передбачають значне посилення повноважень президента та особливий статус Донбасу, планують для їх голосування скликати позачергове засідання Верховної ради 26 - 28 серпня.
Звертаюсь до всіх українських патріотів, всіх людей доброї волі переконувати народних депутатів, що голосування за запропоновані президентом Порошенком зміни до Конституції є злочином перед Нацією та Державою, злочином перед пам'яттю загиблих у війні на Сході Героїв, злочином перед майбутніми поколіннями українців.
Росія - найбрехливіша країна в історії людства, - російський історик
| Civil Society |
Георгій Мирський: 65 років я жив у царсті брехніЗараз, коли студенти запитують: "Чи справді радянська система була самою нелюдською і кривавою?", - я відповідаю: "Ні, був і Чингісхан, і Тамерлан, і Гітлер. Але ось більш брехливої системи, ніж наша, не було в історії людства".
Повний текст статті мовою оригіналу:
Найголовніший обов'язок Президента і депутатів - повне і беззастережне виконання Конституції, - правозахисниця
| Politics |
Які заходи мають невідкладно вжити Президент і депутати? - правозахисниця Римма Білоцерківська А всього-на-всього треба і Президенту, і місцевим головам і депутатам виконати ОБОВ'ЯЗОК і вжити невідкладних заходів щодо повного і беззастережного виконання Конституції, а саме:
1. Оформлення територіальних громад у передбаченому чинною Конституцією України статусі публічного власника Національного багатства України























