Main
Росія - найбрехливіша країна в історії людства, - російський історик
| Civil Society |
Георгій Мирський: 65 років я жив у царсті брехніЗараз, коли студенти запитують: "Чи справді радянська система була самою нелюдською і кривавою?", - я відповідаю: "Ні, був і Чингісхан, і Тамерлан, і Гітлер. Але ось більш брехливої системи, ніж наша, не було в історії людства".
Повний текст статті мовою оригіналу:
Read more... Add new comment
|
| Politics |
Які заходи мають невідкладно вжити Президент і депутати? - правозахисниця Римма Білоцерківська А всього-на-всього треба і Президенту, і місцевим головам і депутатам виконати ОБОВ'ЯЗОК і вжити невідкладних заходів щодо повного і беззастережного виконання Конституції, а саме:
1. Оформлення територіальних громад у передбаченому чинною Конституцією України статусі публічного власника Національного багатства України
Заклики до миру та домовленостей із озброєними бандитами звучать абсурдно, - експерт
| Politics |
Чому терористів не називають "терористами" у західних ЗМІ?Відслідковуючи тексти найпопулярніших світових ЗМІ про війну в Україні, не знайдемо там "терористів" чи щось подібного. Хіба що у цитатах публічних виступів українських політиків, зокрема Петра Порошенка.
Самі ж західні журналісти вдаються до всіх можливих визначень: озброєні сепаратисти, повстанці, проросійські сепаратисти, сепаратистський рух, проросійські бойовики, сепаратисти з самопроголошених республік тощо. Тільки не "терористи"!
Бойовики шиють військову форму із шевронами української армії для провокацій
| Politics |
Проросійські бойовики збираються підставити бійців АТОНа Луганщині бойовики активно готуються до провокації, щоб звинуватити українських військових у ескалації конфлікту на Донбасі.
Про це повідомила прес-служба АТО на своїй сторінці у Facebook.
Або наступ українських військ, або війна триватиме нескінченно, - експерт
| Politics |
Олег Соскін: Українським військовим треба переходити в наступАбо наступ українських військ, або війна триватиме нескінченно і вбивства наших військових не припиняться.
Сьогоднішня активізація бойових дій на лінії фронту свідчить про те, що українським військовим треба переходити в наступ і брати під контроль українсько-російський кордон.
З 10 серпня набувають чинності санкції США проти Росії
| Politics |
Розширені санкції, оголошення 30 липня США щодо громадян і компаній Росії і України, набудуть чинності 10 серпняПро це йдеться в бюлетені відділу контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC).
"Відділ контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів публікує імена іноземних громадян, власність яких і пов'язані з ними активи заблоковані
40 млн українців стали бандерівцями - ось найголовніше досягнення Путіна, - донеччанин
| Civil Society |
Мешканець Донецька написав росіянам про принади "русского мира"Корінний донеччанин: Вступ в НАТО - єдиний порятунок українців від божевільного войовничого брата.
Корінний житель Донецька розповідає росіянам про те, як змінився його колись процвітав місто після приходу "русского мира". Про це інформує dialog.ua.
На 24 році незалежності уряд звернув увагу на необлікованість 90% українських земель
| Politics |
90% державної землі перебуває в тіні, - ЯценюкЯценюк наказав з'ясувати, хто, як і чому використовує 90% державної землі 24.07.2015 00:20 Мільйони гектарів, що належать державі, використовуються нераціонально, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, якого цитує Інтерфакс-Україна. Відтак він доручив доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства навести порядок у цій сфері. “Коли в тіні – мільйони гектарів землі, це неприпустимо”,
Еколог розкаже киянам все про воду і водні ресурси Києва (ВІДЕО)
| Ecology |
Вода Києва - небезпека чи здоров’я?11 серпня Тренінговий центр соціальної адаптації громадян Товариства "Знання" України проведе семінар-зустріч із громадськістю провідного еколога Олега Павловича Вдовенка, кандидата хімічних наук, доцента завідувача кафедри природних наук та екології Університету сучасних знань "Вода Києва - небезпека чи здоров’я?"
У ході зустрічі будуть охарактеризовані всі бювети та джерела Києва.
Яценюк відзначив свій перший мільярд, зароблений на війні, - Олексій Мочанов (ВІДЕО)
| Economics and Business |
Мочанов: Нещодавно Арсеній Петрович влаштував звану вечерю - відзначав свій перший "ярд"У мережі з'явилося відео, на якому відомий український волонтер і телеведучий Олексій Мочанов, будучи гостем студії одного з телеканалів, розповідає про закриту вечірку, яку влаштував Арсеній Яценюк.
"Ми виходили на Майдан, бо нас не влаштовувала система, - каже Мочанов. - А багатьох людей, які після Майдану пролізли далі у владу, система влаштовувала, їх не влаштовувало, що в тій владі не було їх. І як тільки вони там припаркувалися ...
Сніданок спали сам, обід - з другом, вечерю - з ворогом, - "фотожабери" про поховання їжі в РФ (ВІДЕО)
| Civil Society |
У соцмережах продовжують висміювати вбивство несанкційних продуктів у Росії"Сегодня пармезаном угостился, а завтра с Родиной простился.
Говоришь, что “патриот”? – не клади оливку в рот.
Звонишь тайком в доставку суши? – у “патриотов” всюду уши.
Съел хамон – жди ОМОН.























