Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Ромні обіцяє знищити Росію

   Politics
Головний опонент Барака Обами, кандидат у президенти США Мітт Ромні напередодні зробив дуже "гострі" заяви. Він сказав, що Росія - це "геополітичний ворог номер один для Америки", і якщо його оберуть, він обіцяє, що навчить Російську владу демократії і пояснить, що таке права людини. Про це пишуть деякі зарубіжні Інтернет ресурси.
Також Ромні та його команда заявили, що "стануть протистояти Росії з питань Сирії".
Вся команда Ромні вважає Росію ворогом, тому що "Росія обрала шлях конфронтації, а не співпраці".

 

PostHeaderIcon Лазаренко вийшов із в'язниці і знову зайшов

   Law
Колишній прем'єр-міністра Павло Лазаренко після виходу з в'язниці знову опинився за гратами. Про це заявив адвокат Лазаренка Деніел Горовіц, пише "Комерсант-Україна". Тепер - у зв'язку з невизначеністю свого статусу в США.
Очікується, що екс-прем'єр залишиться в ізоляторі в місті Аделанто до тих пір, поки американська влада не прийме рішення про його легалізації або депортації.
У п'ятницю вранці за київським часом американський адвокат Лазаренка Деніел Горовіц визнав, що після звільнення його підзахисного з Terminal Island і оформлення юридичних формальностей американська влада знову взяла його під варту.
 

PostHeaderIcon Підтримка народом “Свободи” відновила соціальну базу для українського націоналізму

   Statements
Київська міська організація ОУН (КМО ОУН) виступила із Заявою щодо результатів виборів до Верховної Ради України.
У Заяві, зокрема, говориться: “Як один із основних результатів цих виборів слід відзначити проходження до парламенту українських націоналістів, що згуртувалися у лавах ВО “Свобода”. На цих, як і на інших виборах, ВО “Свобода” чітко ідентифікувала себе виключно як ідеологічна політична сила, що прагне насамперед підтримки національно свідомих українців. Відтак уперше за часи незалежності в Україні створена соціальна база для українського націоналізму. Це дає надію, що відтепер у Верховній Раді націоналістична складова не буде з’являтися час від часу, а стане основою для реалізації Української національної ідеї.”
 

PostHeaderIcon Рейтинг популярності національних брендів зростає

   Ratings
Компанія FutureBrand опублікувала глобальний рейтинг брендів країн, в якому Україна піднялася до 98 позиції. Про це повідомляє Forbes.ua.                                                          
"Україна цього року піднялася в рейтингу на 7 місць - на тлі падіння позицій декількох європейських країн і США через економічну кризу на Заході. Допоміг нашій країні європейський футбольний чемпіонат", - зазначає видання. Сусіди України продемонстрували кращі результати. Так, Туреччина розмістилася на 45 місці, Угорщина - на 65, Польща - на 75, а Росія - на 82.
 

PostHeaderIcon Парламентські вибори стали найбруднішими в історії України, - заступник голови ЦВК

   Election
Підрахунок голосів виборців вступив у жахливу фазу - ЦВК
Парламентські вибори стали найбільш брудними в історії України.
Про це під час спілкування із журналістами заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.
"Якщо день голосування відбувся досить спокійно і прозоро, то, на жаль, найголовніша стадія у виборах, встановлення підсумків голосування і результатів виборів, на сьогодні вступила в дуже жахливу фазу", - сказала вона. Заступник голови ЦВК також додала, що в Україні є не один десяток округів, де результати голосування не просто під сумнівом, а засвідчують, що вони грубо сфальшовані.
 

PostHeaderIcon "Свободівець" не виключає спільного голосування з Регіонами

   Politics
"Свободівець": Із Регіонами ми можемо голосувати лише за заборону Компартії
ВО "Свобода" не збирається співпрацювати з Партією регіонів у Верховній Раді, винятком може стати питання заборони Комуністичної партії в Україні.
Про це заявив №4 у списку партії "Свобода" Ігор Мірошниченко, коментуючи газеті "Комерсант-Україна" пропозицію лідера ПР і прем'єра Миколи Азарова до опозиції взяти участь у формуванні парламентської більшості. "Партія "Свобода" разом із Партією регіонів може голосувати тільки за одне питання – заборона Компартії. В решті ми не будемо з ними співпрацювати ні за яких умов", - запевнив він.
Мірошниченко додав, що "Свобода" разом із об'єднаною опозицією "Батьківщина" буде намагатися "відсторонити Віктора Януковича від влади".
 

PostHeaderIcon 1 листопада – день пам’яті митрополита Андрея Шептицького

   History
altЛьвів – 1 листопада минає 68-річниця від дня смерті митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького. Донині є  чимало невідомих сторінок із життя глави церкви, констатують дослідники. Достеменно невідома й доля архіву митрополита, який був також колекціонером. Тим часом унікальний каталог, пов’язаний із Шептицьким, презентував у Львові науковець Євген Чернухін. 
У каталозі зібрані понад 600 документів, вилучених НКВС у 1946 році  після ліквідації УГКЦ, які надійшли у Київ. Це частина архіву Львівської Греко-католицької митрополичої консисторії (ради): матеріали XIV–XX століть, зокрема, папські булли, грамоти митрополитів та єпископів, австро-угорських цісарів, польських королів, магнатів, а також приватно-правові акти й листи. Відтак документи відображають  історію церкви візантійського обряду Західної України, Польщі, Австрії та Угорщині. Про це йдеться у публікації на
Радіо Свобода.
 

PostHeaderIcon Луценко запропонував платформу для об’єднання парламентської опозиції

   Politics
Луценко назвав першочергові завдання новообраних депутатів опозиції
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що відкрити дорогу договору про асоціацію з ЄС може амністія екс-прем’єра Юлії Тимошенко та ухвалення пакету проєвропейських системоутворюючих законів. Саме на такій платформі екс-міністр запропонував би об'єднання парламентській опозиції.
Про це він заявив в інтерв’ю газеті "Коммерсант-Украина". "Я вважаю, що відкрити дорогу цьому історичному договору може політична амністія Юлії Тимошенко і ухвалення пакету проєвропейських системоутворюючих законів", - заявив він.
"Я б на місці парламентської опозиції в першочерговому порядку запропонував би об'єднання саме на такій платформі", - зазначив Луценко.

 

PostHeaderIcon Останні вісті з ОВК нагадують зведення з фронтів

   Election
Капітуляція Гереги, або "Епіцентр" подій
На нинішніх виборах Київ став справжнім плацдармом для довгих і виснажливих боїв опозиції з "регіоналами" і провладними кандидатами. Зокрема справжнім "епіцентром" бойових дій став 215 виборчий округ, де у "двобої" зійшлися "свободівець" Андрій Іллєнко та "регіоналка" Галина Герега. Про це повідомила «Українській правді» кореспондентка Катерина Аврамчук.
Можна впевнено сказати, що "свободівець" Іллєнко безперечно дуже засмутив пані Герегу. Ба більше - він "розлучив" її з чоловіком. Адже не відбудеться у наступні п'ять років бажаного союзу сімейства у стінках Верховної ради - у ніч з 30 на 31 жовтня Іллєнко "вирвав" з 191 голосом перемогу у власниці "Епіцентру". Натомість її чоловік - Герега Олександр - впевнено пройшов по 192 окрузі у Хмельницькій області.

 

PostHeaderIcon Засідання ОВК №233 транслюється наживо!

   Hot topic
Пряма трансляція з ОВК № 223 у Києві!
Фото: segodnya.ua
На сайті Радіо Свобода триває транляція засідання ОВК №223, де триває підрахунок голосів виборців. Головні конкуренти на цьому мажоритарному окрузі представник ВО "Свобода" Юрій Левченко і самовисуванець Віктор Пилипишин. На засідання прибув лідер ВО "Свобода" Олег ТЯГНИБОК.
Дивитися онлайн трансляцію

 

 

PostHeaderIcon Хроніка фальшування в ОВК №223 (ВІДЕО)

   Election
altЦВК встановила фальшування голосів в ОВК №223
Володимир ТИЩЕНКО, журналіст, для Волі народу

Довірені особи кандидата Віктора Пилипишина 29 жовтня намагалися зупинити роботу членів ЦВК, які приїхали з перевіркою на ОВК №223 (м. Київ).
Після того, коли зробити це не вдалося, довірена особа Пилипишина передала слухавку заступнику Мегери, якого протягом 5 хвилин Віктор Пилипишин намагався переконати в тому, що на ОВК №223 проводиться прозорий підрахунок голосів. Та все ж таки перевіркою була встановлена відмінність результатів голосів виборців, які зазначалися в протоколах ДВК та даними, які подавалися на центральний сервер ЦВК. Було встановлено:
Виборча дільниця №800981Віктор Пилипишин: у протоколі – 157, на сайті ЦВК – 197. 
Виборча дільниця №801006 Віктор Пилипишин: у протоколі – 310, на сайті ЦВК – 350.
Виборча дільниця №801020 Віктор Пилипишин: у протоколі – 277, на сайті ЦВК – 427.
Дані порушення були встановлені на  момент опрацювання  20% бюлетенів окружною виборчою комісією.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1485
mod_vvisit_counterВчора3232
mod_vvisit_counterЦього тижня13978
mod_vvisit_counterМинулого тижня35188
mod_vvisit_counterЦього місяця67593
mod_vvisit_counterМинулого місяця143567
mod_vvisit_counterЗа весь час25665219