Мер Харкова Геннадій Кернес сам собі виписав премію за роботу в січні поточного року.
Він і кілька його колег отримають 25% надбавки за хорошу роботу.
"Преміювати мера, секретаря міськради, заступників міського голови, директорів департаментів, голів адміністрацій, їхніх заступників (окрім осіб, яким згідно з розпорядженнями міського голови на вказаний період встановлено інший розмір премії) за результатами роботи за січень 2014 року в розмірі 25% місячного фонду оплати праці", - йдеться в розпорядження, опублікованому на сайті Харківради.
Заяви прокурора міста Київ щодо додаткових умов виконання закону про амністію зривають мирний шлях врегулювання кризи в Україні.
Про це заявили в Штабі національного спротиву, повідомляє сайт Всеукраїнського об'єднання "Майдан".
"Перелік вулиць і будівель, який пролунав від прокурора Києва як умова для застосування закону про амністію щодо затриманих учасників акцій протесту, протирічить самому закону, який був ухвалений 29 січня Партією регіонів", - зазначено в повідомленні Штабу.
Контролювати шоферів буде КМДА і Громадська рада.
Столичних водіїв маршруток вирішили суворо контролювати.
Громадська рада при КМДА вже взялася за розробку програми з умовною назвою "10 кроків із поліпшення якості обслуговування в маршрутках".
Снайпер "Беркута" дав свідчення про участь у масових заворушеннях громадянина Таджикистану, якого затримали 21 січня. Про це йдеться в рішенні Солом'янського районного суду Києва від 23 січня.
Згідно з документом, затримали таджика в три години ночі у невказаному місці. Чоловікові інкримінували ч. 2 ст. 294 КК України, звинувативши в тому, що він своїми умисними діями вчинив активну участь у масових заворушеннях, що супроводжувалися насильством над особистістю, знищенням майна, погрозами, підпалами, опором представникам влади із застосуванням предметів, які використовувались як зброя і спричинили тяжкі наслідки. За цією статтею передбачено покарання від 8 до 15 років.
У мережі набирає популярність зворушливе відео про маленьку дівчинку, яка вперше в житті побачила дощ.
Кейден вже 15 місяців, але вона живе в сонячній Каліфорнії, в містечку, де майже цілий рік стоїть ясна погода.
Її батьки зняли на камеру момент, коли Кейден вперше вийшла на вулицю під час дощу.
"Беркут" відновив повагу до міліції та запобіг громадянській війні, вважає губернатор Добкін.
Правоохоронці, котрі захищали державні установи від штурмів і захоплень євромайданівцями, заслуговують на статус учасників бойових дій. Так вважає голова Харківської ОДА Михайло Добкін.
Відповідну заяву губернатор зробив під час передачі матерям і дружинам харківських "беркутівців" 150 тисяч гривень матеріальної допомоги, котру зібрали депутати Харківської обласної ради.
Празник Трьох Святителів відзначають за Юліанським календарем
День пам’яті трьох єрархів та вчителів Східної Церкви відзначають 12 лютого за Юліанським календарем (30 січня - за Григоріанським). У народі цей празник називають ще Трьох Святих: св. Василія Великого, св. Григорія Богослова, св. Івана Золотоустого. У богослужіннях усі вони називаються рівноапостольними, cтовпами Церкви та вчителями вселенної. Як пише у книзі "Пізнай свій обряд" о. Юліан Катрій, празник трьох Святителів належить до найновіших празників Грецької Церкви.
Поштовхом до встановлення цього празника була велика суперечка у другій половині XI ст. про те, хто з них трьох є більш цінний для Церкви. Одні вище ставили святого Василія Великого, інші - святого Григорія Богослова, а ще інші - святого Йоана Золотоустого.
Таємницю усиновлення хочуть розсекретити, а пару, яка планує взяти в сім'ю дитину, відправлятимуть на навчальні курси. Вже готовий відповідний законопроект, розповів уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко.
Чиновники хочуть скасувати обов'язкову конфіденційність про усиновлення, і дитина повинна знати, що вона всиновлена - до неї будуть приходити соціальні працівники, стежити за сім'єю.
Чиновники здирали шалені "відкати", а тисячі людей залишилися без домівок.
Російська Олімпіада в Сочі стала чи не найскандальнішою та найкорумпованішою за всю історію спортивних змагань. На неї витратили 50 мільярдів доларів, і все через неймовірні "відкати" та хабарі.
Ще у 2007 році Володимир Путін заявив, що на Олімпіаду виділять лише 12 мільярдів. Однак, сума зросла просто неймовірно. І, можливо, не без допомоги чиновників.
Урядом Румунії прийнято рішення встановити з 1 лютого безвізовий порядок в'їзд для іноземців в тому числі і для громадян України, власників шенгенських віз.
З 1 лютого цього року громадяни України можуть в'їжджати без візи до Румунії за наявності шенгенських віз або дозволів на проживання від країн шенгенської зони. Про це під час брифінгу сказав речник МЗС Євген Перебийніс.
|
|