Також Ірина Фаріон була засновницею та авторкою телевізійного проєкту «Ген українців» (2019-2023) на львівському телеканалі НТА.
Окрім того, вона вела два YouTube-канали Iryna Farion та Студія Фаріон, де вела проєкти «ПротиАнглізм», «ПолітОгляд» та «Курси з культури української мови».
Ірина Фаріон також неодноразово робила скандальні заяви, зокрема, про «Пласт», про окупацію і руйнування Маріуполя росіянами тощо.
У п’ятницю, 19 липня, у Львові близько 19:30 скоїли замах на Ірину Фаріон. Це сталося біля її будинку на вулиці Масарика (бічна проспекту Чорновола).
Ірину Фаріон госпіталізували в критичному стані в Лікарню святого Пантелеймона Першого медобʼєднання Львова на вул. Миколайчука приблизно о 19:40 із вогнепальним пораненням у голову. Вона перебуває у відділенні невідкладної медичної допомоги.
Ірину Фаріон забрали в лікарню.
Російські окупанти додатково замінували Запорізьку атомну електростанцію, зокрема ставок-охолоджувач.
Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов в етері телемарафону.
Війська російської федерації знищили греблю Каховської ГЕС, чим зруйнували доступ води до охолоджувачів на ЗАЕС.
Немає жодної евакуації, люди просто чекають на якесь чудо.
Уже добу сидять на дахах, — розповіла дівчина, в якої рідні залишились на підтопленій території. — Багато літніх людей, які не змогли вилізти вище, просто потонули, і їхні тіла пізніше випливли на вулиці. Росіяни у Великих Копанях поставили блокпости й нікого не пропускають: ні волонтерів, які їдуть допомагати, ні тих, хто намагається виїхати із зони підтоплення.
Уночі 6 червня росіяни підірвали Каховську ГЕС і затопили всі населені пункти, розташовані на березі Дніпра нижче за течією.
На лівому березі Херсонщини, у тимчасовій окупації, люди кинуті росіянами напризволяще.
Прем’єр-мінстр України Денис Шмигаль звернувся до керівництва ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста та інших міжнародних гуманітарних організацій щодо підриву російськими військами дамби Каховської ГЕС. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.
Служба безпеки відкрила кримінальне провадження за фактом падіння вертольота у Броварах. Наразі слідчі мають три версії причини трагедії.
Про це повідомила пресслужба СБУ у середу, 18 січня.
«Слідчі Служби безпеки України розпочали досудове розслідування за фактом падіння вертольота у Броварах Київської області», – йдеться у повідомленні.
Найголовніші перемоги України за 2022 рік
Росія сподівалася на швидке захоплення України та «взяти Київ за три дні», однак українські військові та звичайні українці з перших днів війни дали російській армії гідну відсіч. Також перемог на фронті, таких як звільнення Київщини і контрнаступ на Харківщині та Херсонщині, українці відзначилися й на інших фронтах — перемога на Євробаченні, здобуття найпрестижнішої математичної премії та чемпіонство світу з боксу.
Відео:
Росія готувалася напасти на Японію влітку 2021 року, майже за пів року до того, як президент Володимир Путін розпочав повномасштабне вторгнення в Україну.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Newsweek.
Як зазначає видання, про це стало відомо з електронного листа, який був надісланий агентом під ніком "Вітер змін" Володимиру Осєчкіну, російському правозахиснику, який керує антикорупційним вебсайтом Gulagu.net. У документах під грифом "таємно", якими поділився інформатор із ФСБ РФ, йдеться про те, що Росія у серпні 2021 року "цілком серйозно готувалася до локального воєнного конфлікту" з Японією.
Окружний суд Гааги, що розглядає справу про збиття авіалайнера MH17, визнав винними у збитті літака Ігоря Гіркіна, а також підлеглих йому бойовиків Сергія Дубинського та Леоніда Харченка, але виправдав Олега Пулатова.
Про це заявив суддя Гендрік Стейнхаус під час оголошення рішення суду, у судовому комплексі Схіпхола, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
Суд, зокрема, встановив, що Дубинський та Харченко функціонально були причетні до постачання з Росії ЗРК "Бук" для запуску ракети, а також до його евакуації. Перед цим суд підтвердив українську версію причин катастрофи MH17, зазначивши, утім, що основною ціллю мали бути українські військові літаки.
У соцмережах з’явилися відео, як українські захисники вдень 11 листопада почали заходити у Херсон – на будівлі Головного управління поліції вже майорить український прапор.
Джерело: відео у соцмережах
Деталі: На відео видно, як чоловік у цивільному підсадив військового, і той встановив жовто-синій прапор на будівлі Головного управління поліції області.
У соцмережах з’явилися відео, як українські захисники вдень 11 листопада почали заходити у Херсон – на будівлі Головного управління поліції вже майорить український прапор.
|
|