Нині ми спостерігаємо реванш: проти подальшого демонтажу системи працюють усі її живі частини
Контрнаступ іде на всіх напрямах. Криза КСУ і судової вертикалі державної влади, гучні розбірки в СБУ та обманлива тиша у правоохоронній системі…
Дехто стверджує, що в Україні в боротьбі між олігархами та президентами, котрі вже намагалися їх приструнити, апріорі виграють перші. І йдеться не про системний і продуманий удар по олігархах як класу та корупції як явищу, а, швидше за все, про спробу підняти падаючий рейтинг і банальний переділ власності та сфер впливу.
|
Сергій Грабовський: Європейський курс – чи малоросійська гопакедія?
Пережили Табачника – переживемо і Шкарлета.
Майже ніхто з цього приводу не дивується. Й у не надто багатьох він викликає протести. Призвичаїлося. Унормувалося. Стало звичним, а тому – ледь не нормальним у нинішній Україні. Особливо у зв’язку з іншими політичними, ідеологічними та кадровими вихилясами чинної влади.
Це я про призначення Верховною Радою Сергія Шкарлета міністром освіти і науки (чи "призначення", оскільки є великий сумнів у тому, що справді 226 депутатів власноручно проголосували своїми картками за цю кандидатуру).
Виступ Володимира Василенка на круглому столі Національного форуму "Нова стратегія миру та безпеки" 30.10.2018
Володимир Андрійович Василенко – український правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор. З 2006 по 2010 – представник України в Раді ООН із прав людини. У 2018 році обраний аудитором НАБУ за квотою Верховної Ради.
Професор Анатолій Гальчинський про ключові виклики та головні пріоритети нинішньої української держави
Входження восени в активну фазу не лише президентської, а й парламентської передвиборних кампаній значно активізувало появу в медіа-просторі всіляких програмно-стратегічних заяв і виступів діючих українських політиків.
Чому Владімір Путін зрадив ідеям Степана Бандери, які практично втілювали в життя Михайло Горбачов і Борис Єльцин, до чого це призвело і що нам в Україні, з цим робити?
В ефірі німецької радіостанції в Кельні у 1954 р. на запитання кореспондента про цілі боротьби Організації Українських Націоналістів, Степан Бандера відповів:
"Найважливішими цілями цієї боротьби є:
УКРАЇНЦІ, НАС ЗНИЩУЮТЬ ПІД КОРІНЬ. ЩО РОБИТИ? - Валентин Кожевніков
Відомо: щоб знищити народ, треба в першу чергу знищити його інтелігенцію, яка оберігає і примножує національні цінності.
Після цього окупанту-агресору легко нав’язати народу свою мову, свою історію зробити стержнем освіти, а від рідної культури його відлучить піп, чужий учитель, театр, кіно, ЗМІ.
Підміну консолідації солідаризацією сьогодні успішно використовують творці й маніпулятори гібридної війни
В умовах гібридної війни олігархат в Україні доволі консолідований і налаштований легітимувати своє панівне становище у правовому полі.
Якщо українці хочуть увійти в цивілізований світ, вони повинні обрати саме демократичний варіант консолідації
Країна розвиватиметься тільки тоді, коли забезпечуватимуться інтереси не представленої політично більшості
Біг зачарованим колом міг би тривати ще довго, якби з кожним циклом обсяг доступних ресурсів не скорочувався. Суспільство занурилось у рурку регресу. Нова, з кожним разом усе жорсткіша революція, не надає відповіді на питання легітимності.
"Сталінські настанови" та їхнє відлуння
Президент Петро Порошенко підписав указ "Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого Терору — масових політичних репресій 1937 — 1938 років"
Довіряти не можна нікому. Ні ближньому, ні дальньому. Всюди вороги та зрадники. Не має значення, що та чи інша людина — добрий працівник і надійний товариш, вона може в будь-який момент скинути маску. А геть усі іноземці, хоч якими доброзичливими вони б прикидалися та звідкіля вони б були, насправді мріють, щоби поставити тебе та твою країну на коліна...
УКРАЇНІЗАЦІЯ ЯК СТРАТЕГІЯ БОРОТЬБИ З "РУССКІМ МІРОМ"
Прибічники "русского міра" панують, господарюють, бешкетують в Україні всюди, і цього не можна не бачити. За агресивністю, наглістю й зухвалістю пізнаєте їх.
Ними кишить адміністрація президента України та уряд, виконавча влада усіх рівнів. Особливо багато їх у силових структурах. Найкорумпованіша частина чиновників - вони.
Вони складають більшість у Верховній Раді, у радах по областях, районах, містах, містечках, селищах і селах. Найбільші популісти, сховані за депутатською недоторканістю злочинці, кнопкодави й рішали - вони ж.
Сергій Селіфонтьєв: У Європі немає нації, толерантнішої, ніж українці
Портал ВОЛЯ НАРОДУ публікує інтерв’ю політиків, авторитетних представників громадськості на найактуальніші теми, які є визначальними для стратегії України.
Пропонуємо Вашій увазі відповіді на запитання ВН народного депутата другого скликання, громадського і політичного діяча Сергія Селіфонтьєва.
|
|