alt17 серпня Секретаріат ОУН звернувся до Міністра внутрішніх справ України Ю. В. Захарченка із Заявою з приводу наруги представниць руху FEMEN над Поклонним хрестом, який було встановлено в Києві у 1994 році на знак вшанування жертв комуністичних репресій.
"Це було зроблено публічно, серед білого дня, у центрі міста, де як, правило, завжди присутні представники правоохоронних органів. Однак цього разу ніхто не завадив новітнім вандалам поглумитися на святинею християн, українців, місцем пам’яті за невинно убієнними сталінсько-радянським режимом людей", - говориться в Заяві.
"У разі зволікання чи ігнорування справедливих вимог щодо даного злочину, українські націоналісти будуть змушені самотужки захищати честь і гідність свого народу."


Повний текст Заяви:
 
                З ПРИВОДУ НАРУГИ САТАНІСТОК ІЗ "ФЕМЕН" 
                      НАД НАЦІОНАЛЬНОЮ СВЯТИНЕЮ
         ЗАЯВА ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ

 
                                  Міністру внутрішніх справ України
                                  Захарченку В. Ю.

  
                                  Пане Міністре!
17 серпня цього року у центрі Києві здійснено акт вандалізму. Активістки жіночого руху "Femen" спиляли Поклонний хрест, який було встановлено у 1994 році на знак вшанування жертв комуністичних репресій.
Це було зроблено публічно, серед білого дня, у центрі міста, де як, правило, завжди присутні представники правоохоронних органів. Однак цього разу ніхто не завадив новітнім вандалам поглумитися на святинею християн, українців, місцем пам’яті за невинно убієнними сталінсько-радянським режимом людей.
Вихватку "Femen" не можна кваліфікувати як хуліганство, чи порушення правопорядку. Це – злочин проти українського народу, наруга над його релігійними почуттями, історією і пам’яттю.
Злочинці мають бути покарані!
Прошу Вас вжити усіх необхідних заходів для встановлення винних у злочині та недопущення у майбутньому подібних інцидентів.
У разі зволікання чи ігнорування справедливих вимог громадськості щодо даного злочину, українські націоналісти будуть змушені самотужки захищати честь і гідність свого народу, його історичну пам’ять, національні і християнські символи.

 Кость ЗАЦАРНИЙ,
 голова Секретаріату ОУН        
 

Інф. Секретаріату ОУН       
Фото: tsn.ua 

  

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh