Національна команда Франції напередодні повторного поєдинку проти України перебуває в реваншистських настроях. Це підтвердив французький голкіпер Уго Льоріс, - повідомляє osp-ua.info з посиланням на "Комсомольську правду в Україні".
- У нас позамежна мотивація. Ми повинні показати, на що ми здатні, провести цей матч на найвищому рівні. Ми зобов'язані використовувати в грі весь наш інтелект та досвід. Так, ми навіть повинні бути трохи шаленими, агресивними, але не божевільними, не можна втрачати голову. Без цього подвиг буде неможливий, - цитує 26-річного футболіста francefootball.fr. - Нам необхідно довести, що ми відмінна команда. Немає таких слів, якими можна було б описати наше почуття боргу.
Але, за словами Льоріса, в гонитві за помстою не варто забувати про результат матчу в Києві:
- Так, ми пам'ятаємо, що це не перший матч. Але постараємося змінити ситуацію на нашу користь. Ми зберігаємо спокій, оскільки віримо в наші сили і сподіваємося. Ми отримали від України ляпаса і тепер знову зійдемося обличчям до обличчя, щоб дати гідну відповідь. Ми повинні пройти цю кваліфікацію з високо піднятою головою.
Нагадаємо, що сьогодні в передмісті Парижа на стадіоні "Стад де Франс" відбудеться вирішальний матч за путівку до Бразилії на чемпіонат світу-2014. Початок поєдинку Франція-Україна - о 22.00 за київським часом.

Інф.: osp-ua.info

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh