Перший Генпрокурор України Віктор Шишкін нещодавно був гостем передачі Остапа Дроздова на каналі ZIK.
Ця влада неминуче впаде, бо вона побудоване не лише на брехні, а й на повністю нелегітимних юридичних конструкціях. Це означає, що з нею не будуть співпрацювати професіонали. Ті ж, які співпрацюють (жити за щось потрібно) - стануть опорою при зміні системи, особливо на перехідному етапі, якщо, звісно, народу не бракне мудрості. Інакше - кривавий хаос. Ось такі думки виникають після прослуховування.

Остапові за це подяка - небагато нині людей, котрі наважуються говорити правду, і ще менше, хто готовий їм надавати медійні майданчики.

Отже, Віктор Шишкін стверджує, що відбулася деградація влади, а народ є інертним. Порошенко - це злочинець, зокрема зрадник Батьківщини і колаборант.

«Сьогодні я можу пред‘явити пану Порошенку 9 статей кримінального кодексу за злочини впродовж останніх 3-х років» - це каже екс-Генпрокурор і екс-суддя Конституційного Суду України!

Порятунок Віктор Шишкін бачить у «намаганні сказазати людям правду»:

- Або береш автомат і гранату, або береш книгу і йдеш в народ.

«Мінський договорняк показує всю гниль системи, яку очолює Порошенко» - і про це теж пишу вже кілька років. Але не читаєте мене, то й не треба - послухайте краще, що говорить людина-професіонал!

Цікава думка: недопуск прихожан інших конфесій у церкви належні московському патріархату - це сатанізм. У жодної іншої конфесії такого немає.

«Немає на Донбасі жодних бойовиків - є російські військові та колаборанти» - це в тему називати речі своїми іменами…

Зрештою, послухайте самі:

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh