У штабі Трампа назвали це спекуляціями джерел, які «не мають жодного уявлення про те, що відбувається»
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп у приватних розмовах заявив, що може покласти край війні Росії в Україні, натиснувши на Україну, щоб вона відмовилася від частини територій. Про це повідомляють люди, знайомі з планом, заявляє видання The Washington Post у статті «Секретний план Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».
Видання зазначає, що пропозиція Трампа полягає в тому, щоб підштовхнути Україну до передачі Криму та Донбасу Росії. WP заявляє, що це стверджують люди (на умовах анонімності), які обговорювали це з Трампом або його радниками.
«У приватних розмовах Трамп сказав, що, на його думку, і Росія, і Україна «хочуть зберегти обличчя, вони хочуть знайти вихід», і що люди в деяких частинах України були б не проти бути частиною Росії», – пише WP, посилаючись на слова людини, яка обговорювала це питання безпосередньо з Трампом.
Прихильні до Трампа зовнішньополітичні мислителі наголошують на протидії загрозам інтересам США з боку Китаю та пошуку шляхів для зміни зростаючої залежності Росії від Китаю у військовій, промисловій та економічній допомозі. Вони також виступають за обмеження розширення НАТО, зазначає видання.
Ексрадник Трампа каже, що колишній президент "не має кебети" для диктатури.
«Будь-які спекуляції щодо плану президента Трампа походять від неназваних і непоінформованих джерел, які не мають жодного уявлення про те, що відбувається або що станеться», – заявила прессекретар кампанії Трампа Кароліна Левітт, відповідаючи на запитання WP щодо озвученого у статті «секретного плану Трампа».
Визнання російського контролю над частинами України розширило б межі диктатури Путіна після найбільшої сухопутної війни в Європі з часів Другої світової війни. Деякі з прихильників Трампа намагаються переконати його не допустити такого розвитку подій.
«Я витрачаю сто відсотків свого часу на розмови з Трампом про Україну. Він [Путін] повинен заплатити ціну. Він не може перемогти в кінці цього. Для мене спосіб закінчити цю війну – це зробити так, щоб Україна стала членом НАТО і ЄС. Він
Байден чи Трамп: хто кращий для України?
У своїх публічних обіцянках покласти край війні Трамп навмисно утримується від конкретики щодо того, як він буде вести переговори з Владіміром Путіним і Володимиром Зеленським.
«Я скажу кожному з них певні речі, які я б не сказав решті світу, і саме тому я не можу сказати вам набагато більше», – сказав Трамп у березневому інтерв'ю.
Де в США «сховалося» найбільше прихильників Трампа
Нагадаємо, у лютому, виступаючи на передвиборчому мітингу, Трамп заявив, що зробить для України більше, ніж діючий президент Джо Байден. На думку колишнього міністра закордонних справ України Володимира Огризка, обіцянки Трампа «закінчити війну за 24 години» є частиною передвиборчої кампанії, а сам експрезидент – попри неадекватність та непрогнозованість – може дати Україні всю необхідну зброю.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh