Президент США Джо Байден зазначив, що представникам Республіканської партії «доведеться багато за що заплатити», якщо вони не проголосують у Конгресі за виділення додаткових коштів на військові потреби України.
Байден підписав рекордний бюджет Пентагону, який передбачає кошти для України.
Президент США Джо Байден підписав закон про оборонну політику, який дозволяє щорічні військові витрати в 886 млрд доларів. Також він передбачає допомогу Україні на суму 300 млн доларів.
«Ну, якщо мої колеги-республіканці не фінансуватимуть Україну, їм доведеться за багато чого заплатити», – заявив він.
При цьому Байден вислови сподівання, що республіканці в Конгресі неодмінно зрештою ухвалять пакет, який передбачає і допомогу Україні, і посилення американського кордону з Мексикою.
«Ми маємо зробити серйозні зміни на кордоні. Я наполягав на цьому. Я готовий внести суттєві зміни на кордоні. Останні п’ять тижнів тривають переговори, тож я сподіваюся, що ми їх досягнемо», – сказав він.
Нагадаємо, напередодні різдвяних свят у минулому році США надали Україні останній пакет безпекової допомоги, на який були гроші. Для нової військової підтримки України потрібне рішення Конгресу.
Нагадаємо, наприкінці грудня США виділили Україні останній пакет військової допомоги. На цьому фінансування вичерпалося, і як кажуть у Білому домі, без узгодження нової програми фінансування Конгресом нових поставок зброї не буде.
Нагадаємо, наприкінці грудня США виділили Україні останній пакет військової допомоги. На цьому фінансування закінчилося, і як кажуть у Білому домі, без узгодження нової програми фінансування Конгресом нових постачань зброї не буде.
Також наприкінці грудня США виділили Україні останній пакет військової допомоги. На цьому фінансування закінчилося, і як кажуть у Білому домі, без узгодження нової програми фінансування Конгресом нових постачань зброї не буде.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh