Верховна Рада з другої спроби схвалила закон про проведення місцевих виборів.
За відповідне рішення проголосували 252 народних депутати.
Законом внесено до Закону "Про вибори депутатів Верховної Ради АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" численні зміни, які стосуються майже всіх етапів виборчого процесу.
Звернення в.о. Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова з приводу подій у східних областях України
Шановні співвітчизники!
Вчора розпочалась друга хвиля спецоперації Російської Федерації проти України, мета якої - дестабілізувати ситуацію в державі, повалити українську владу, зірвати вибори та розірвати на шматки нашу країну.
Сепаратистські угрупування, які координуються російськими спецслужбами, захопили приміщення обласної державної адміністрації в Харкові, приміщення обласної державної адміністрації та Служби безпеки України в Донецьку, а також приміщення Служби безпеки України в Луганську.
Саакашвілі: Захід і пальцем не поворухне, якщо Україна сама за себе не постоїть. Росія - це як ракова пухлина, перший рецидив був у Грузії, а метастази - у Криму
Інтерв'ю 2014 року на gordonua.com. Частини I-II. Програма була записана наприкінці березня, під час перебування Михайла Саакашвілі в Києві.
Частина I. Цитати з інтерв'ю:
Грузія - маленька країна, і це велика перепона для реформ. У мене своя теорія: якщо країна менше одного мільйона, там реформи зробити неможливо.
 Виконувач обов'язків президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов скасував свій робочий візит до Литви. Про це повідомила прес-служба парламенту. Згідно з повідомленням, Турчинов мав брати участь у конференції спікерів парламентів Європейського Союзу.
Крім того, стало відомо, що він скликав термінову нараду керівників силових міністерств та відомств. Він взяв під свій особистий контроль ситуацію, яка склалась в Донецькій та Луганській областях через виступи сепаратистів, - зазначили у прес-службі.
Сьогодні в центрі Києва нардеп Олег Ляшко з групою підтримки провів акцію в рамках своєї президентської виборчої кампанії
Виступаючи перед киянами, які зібралися на Хрещатику, Ляшко заявив, що має найбільший рейтинг як кандидат на мера столиці (за його словами, цей рейтинг сягає 80%). Не зважаючи на те, що крісло мера йому гарантоване, він сказав, що вирішив "наступити на горло власній пісні" і відмовитися від посади мера Києва на користь посади Президента України. Проте Радикальна партія, за словами її лідера, все ж знайшла добру альтернативу і висуває на мера столиці Ігоря Насалика, якого і представили на акції.
Меркель пригрозила Путіну подальшими санкціями у разі ескалації конфлікту з Україною
Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про рішучість посилювати санкції проти Росії у разі ескалації конфлікту з Україною. Про це вона сказала на зʼїзді "Християнсько-демократичного союзу" у Берліні, - повідомляє Радіо Свобода.
«Якщо і надалі буде зазіхання на територіальну цілісність України, то ми будемо змушені запровадити економічні санкції. Ніхто не повинен в цьому сумніватися.
Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема. Віктор Янукович персонально фінансує сепаратистські акції на Півдні та сході України. Про це він сказав на прес-конференції, повідомляють "Українські новини". "Віктор Янукович разом зі своїми прихильниками вивіз, за нашою інформацією, за територію України дуже велику суму коштів, ми точно не можемо сказати, але там налічуються мільярди доларів", - сказав Ярема. "І ці кошти сьогодні, за нашою інформацією, за інформацією розвідувальної служби, використовуються зараз для підняття сепаратистських настроїв серед населення України", - заявив він.
Київ: тест на сумісність
У столичній історії, що стартувала, в кожного свій тест на сумісність із новою країною. Чи сумісні з нею влада і ряд кандидатів, які оперативно вирішили грати за старими правилами? При цьому, зазначимо, цинічно звертаючись до пам'яті загиблих. Чи сумісні ми — громадяни й медіа, — зобов'язані такого нахабства не допустити? Заради тих-таки загиблих... Про це йдеться в аналітичній статті у "Дзеркалі тижня".
Роботу над проектом нової конституції Криму завершать до 8 квітня
Кремль вирішив облаштовувати анексований Крим за образом і подобою кавказьких республік - Інгушетії, Дагестану та Північної Осетії. Текст нової конституції Криму, над якою працюють кримські юристи і московські експерти, буде готовий до 8 квітня. Як повідомив DT.UA голова конституційної комісії, віце-спікер кримського парламенту Григорій Йоффе, на даний момент робота над текстом проекту ще не завершена.
 Чи ще довго ми будемо терпіти знущання, приниження та ігнорування волі народу? Що за напасть сходить на людей, які попадають у владу, причому з будь-яких партій, і також з національно-демократичного табору. Чому зволікають нинішні можновладці у проведенні реформ, у проведенні кардинальних змін, у звільненні з державних посад злодіїв, зрадників, ворогів України? Чому “великі борці за чесність та справедливість” за режиму Януковича зараз демонструють мляву, невиразну, боягузливу позицію щодо люстрації та наведення порядку в політичній, економічній та соціальній сферах життя суспільства?
|
|