Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

Окупаційні війська Росії мішками вивозять з України свій вантаж 200, - розвідка

Окупаційні війська РФ продовжують нести бойові втрати в Донбасі
Через кордон вивезено п'ять мішків з останками тіл російських солдатів.
Збройні сили РФ зазнали чергові втрати на сході України. У ніч на 23 лютого через пункт пропуску Довжанський на територію Росії вивезено дві труни з тілами офіцерів ЗС РФ і п'ять мішків з останками тіл російських солдатів.
 

Ось чому МВФ не дасть Україні наступний транш, - журналіст

МВФ наполягає, щоб у банківській системі України була впроваджена система ідентифікації політиків і пов'язаних з ними осіб
Основною причиною того, що МВФ зволікає з наданням Україні чергового траншу є те, що фонд стоїть горою за виконання розділу, з яким не згодні українські власті.
Про це пише журналіст Світлана Крюкова на своїй сторінці у Facebook, повідомляє newsonline24.com.ua.
 

Кремлю не вдалося зірвати презентацію незалежної доповіді про злочини Рамзана Кадирова (ВІДЕО)

У Москві презентували документ "Загроза національній безпеці"
Кремлю не вдалося зірвати презентацію незалежної доповіді про злочини Рамзана Кадирова. Документ "Загроза національній безпеці" презентували у Москві, незважаючи на спроби агресивно налаштованих прибічників Путіна влаштувати бійку. Коли це не допомогло - до офісу опозиційної партії "Парнас" вдерлась поліція та заявила про мінування приміщення. Про це йшлося у випуску ТСН.19:30 за 23 лютого 2016 року.
 

Путін очолив список причетних до трагедії Боїнга МН17, - новий звіт про катастрофу літака

Bellingcat назвав імена ймовірно причетних до трагедії MH17
Очолюють список міністр оборони Росії Сергій Шойгу разом з його двома заступниками - Валерієм Герасимовим і Аркадій Бахін.
А також президент Росії Владімір Путін, який згідно з Конституцією є верховним головнокомандувачем ЗС Росії.
 

Здоровi, вiдповiдальнi сили мають врятувати Україну вiд чергової руїни

В повітрі починає витати дух нової Руїни
Memento Путін!
Ніхто не зможе зашкодити українцям, якщо вони не зашкодять собі самі. Про це колись писав Іван Мазепа: "През незгоду всі пропали: /Самі себе звоювали…"
Інколи здається, що «самопожирання»  - наш історичний фатум. Читаю ось щоденники Євгена Чикаленка 1919 року, тієї пори, коли Директорія залишила Київ і місто на сім місяців перейшло до рук більшовиків,
 

Порошенко - головний корупцiонер i олiгарх в Українi, - Антикорупцiйний форум в Iвано-Франкiвську (ВIДЕО)

Несподiванка для Саакашвiлi
Антикорупційний форум в Івано-Франківську визнав Порошенка головним корупціонером i олiгархом в Українi.
Це питання учасники форуму поставили на голосування. Говорили про те, що саме президент має всі повноваження для боротьби з корупцією, однак чомусь не бореться з нею. Форум проходить під патронатом очільника одеської області Саакашвілі, але сам він коментувати рішення зібрання не став.
 

Здоровi, вiдповiдальнi сили мають врятувати Україну вiд чергової руїни

В повітрі починає витати дух нової Руїни
Memento Путін!
Ніхто не зможе зашкодити українцям, якщо вони не зашкодять собі самі. Про це колись писав Іван Мазепа: "През незгоду всі пропали: /Самі себе звоювали…"
Інколи здається, що «самопожирання»  - наш історичний фатум. Читаю ось щоденники Євгена Чикаленка 1919 року, тієї пори,
 

Замість Яценюка треба сформувати тимчасовий уряд на чолі з Віктором Шишкіним, - політик

Віктор Шишкін - людина, якій українці можуть довіряти, - Олег Соскін
В Україні необхідно негайно збирати позачергове засідання сесії Верховної Ради і приймати рішення про відставку уряду Яценюка, щоб країна заспокоїлася. Треба сформувати тимчасовий уряд, а прем'єр-міністром призначити, наприклад, колишнього суддю Конституційного Суду України Віктора Шишкіна. Треба ставити людину, якій українці можуть довіряти і яка не замішана в корупційних скандалах. Нехай він сформує перехідний уряд.
 

Тимошенко назвала злочином публікацію стенограми засідання РНБО стосовно окупації Криму (ВІДЕО)

Тимошенко впевнена, що опублікована "цілком таємна інформація"
Пацифістська позиція Юлії Володимирівни в 2014-му, котра наразі може зіпсувати її рейтинг, начебто тут ні до чого.
Глава фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Юлія Тимошенко заявила, що публікація стенограми закритого засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) дворічної давності щодо Криму є злочином. Таку думку вона озвучила в ефірі телеканалу "112 Україна", зазначають "Патріоти України".
 

У Мережі опублікували моторошні кадри останніх хвилин життя Каддафі (ВІДЕО)

Так закінчують тирани!
Закривавленого лівійського лідера оточив розлючений натовп.
Відео зняв один із повстанців. Канал BBC Newsnight опублікував на відеохостингу YouTube відео, зняте невдовзі до смерті лідера Лівії Муаммара Каддафі.
Відео було зняте 20 жовтня 2011 року. На ньому закривавлений Каддафі сидить на капоті автомобіля, оточеного розлюченим натовпом. На нього з усіх боків направляють зброю.
 

Як "зливали" Крим: у РНБО розсекретили стенограму засідання за 2014 рік

Голова РНБО Олександр Турчинов був єдиним, хто голосував за введення воєнного стану в Україні
Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони України 28 лютого 2014 року виступила проти введення воєнного стану в країні в дні російської інтервенції в Криму.
Про це йдеться в розсекреченому тексті стенограми засідання РНБО,
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2290
mod_vvisit_counterВчора4060
mod_vvisit_counterЦього тижня10568
mod_vvisit_counterМинулого тижня33283
mod_vvisit_counterЦього місяця33152
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27824632